piot^vrek

Prasa john deere 592/582

Polecane posty

piot^vrek    4
mam w planach zakup prasy zmiennokomorowej John deere 592 lub 582 z rotorem i nożami, jakie wady i zalety, usterki i na co zwracać uwagę podczas oględzin, a może coś innego w kwocie ok 40000? współpracować będzie z Renault 133.54 120km

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PodlasiakTV
      Witam posiada ktoś taką prasę jak w tytule i zna sie dobrze? mam kilka pytań co do sterownika paru ustawien itp 
    • Przez Wojtkiewicz
      Witam,
      Czy wyjmował ktoś wałek docisku siatki(srebrny, metalowy) w prasie krone round pack 1250 i wie jak to w prosty sposób zrobić? 
      Druga kwestia, to jak wyjąć blachę, po której spada siatka do komory? 
      Wałek i blacha są zardzewiałe i chciałbym je wyszyscic, bo siatka często zawisa na tej blasze lub nawija się na wałek. 
    • Przez MF_3095
      pomocy (z góry sorki za błędy ) mam problem z tą presą gdyż przestała mi pokazywać rozmiar balota oraz po wciśnięciu przycisku auto sterownik nie reaguje wgl nie mg ustawić rozmiaru beli jak by nie było połączenia . jest początek sezonu a ja nie mg wyjechać w pole 
      zaznaczę że mój sprzęt to MF 3095
    • Przez maciek916
      czy zna ktoś jakiegoś dobrego mechanika zajmującego się elektrykom i elektronikom w prasach rolujących marki john deere w mojej okolicy woj łódzkie powiat Sieradz. Jak tak to czy może podać mi namiary na niego tu taj lub na e mail maciek6_91@wp.pl
    • Przez hubertb123
      witam użytkowników mam taki problem że siadły mi zębatki napędzające wałki w komorze w new holland 658 i mam ofertę oryginałów pół roku używanych tylko że są w prasie br 7069 która stoi nad morzem i tak trochę nie za bardzo praktyczne z gór jechać i z tąd pytanie czy będą pasować do mojego modelu ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj