SlaSzy

uzywany tc 5070

Polecane posty

SlaSzy    0

Witam , w okolicy jest tc 5070 do sprzedania , chciałbym sie zapytać o słabe punkty tych kombajnów, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem ?

gosciu506    195
SlaSzy napisał:

Witam , w okolicy jest tc 5070 do sprzedania , chciałbym sie zapytać o słabe punkty tych kombajnów, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem ?

czy jest na zwolnicach czy bez bo jak ma skrzynie 3 i jest bez zwolnic to lubia sie polosie ukrecac i tez gdzies tu wyczytalem ze do niektorych modeli silnika forda brakuje juz czesci

Wiadomość z agroFakt.pl

SlaSzy    0
40 minut temu, gosciu506 napisał:

czy jest na zwolnicach czy bez bo jak ma skrzynie 3 i jest bez zwolnic to lubia sie polosie ukrecac i tez gdzies tu wyczytalem ze do niektorych modeli silnika forda brakuje juz czesci

a nie wiesz od którego roku tc 5070 ma zwolnice ?

jaco512    303
2 godziny temu, gosciu506 napisał:

Co ty za bzdury piszesz.. Tam jest hydrostat, zwolnice przy kołach i silnik Iveco NEF nie ford

gosciu506    195

moj blad zeczywiscie kolega pyta o tc 5070 myslalem ze chodzi o starsze modele 5070 bo takowe byly

Alchemik    160

Chyba nie są złe, bo po sasiedzku facet ma 3 kombajny serii TC 5000 z przeznaczeniem głównie na usługi

czarek7340    99
Bialy8011 napisał:

Jak jest wszystko na bieżąco wymieniane to nie ma żadnych słabych punktów. 

czytałem pod innym postem ze swoj będziesz wymieniać. Na pw bys mi napisał lokalizacje godziny przepracowane itp

Bialy8011    33
1 godzinę temu, czarek7340 napisał:

czytałem pod innym postem ze swoj będziesz wymieniać. Na pw bys mi napisał lokalizacje godziny przepracowane itp

Nie mogę wysłać Ci wiadomości na priv. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez momek
      witam posiadam nh tx34 i mam do niego przystawkę do qq tylko napęd w kombajnie mam na kwadrat z lewej strony A do przystawki potrzebuje na wom po obu stronach podpowiedzcie coś nawet foto będę bardzo wdzięczny
    • Przez masa24
      Witam , Man problem podczas pracy z opryskiwaczem . Mam automatycznie regulowana wysokość belki na czujnikach , wymaga stałego przepływu oleju. Jednaj muszę wiązać wajche bo odbija . Wiem ze są jakies zapadki , próbowałem nimi to zablokować ale nic to nie dało 
    • Przez SlaSzy
      Problem dość znany w tych seriach kombajnów - rozlany wyswietlacz - gdzie można to kupić  ? najlepiej sam wyswietlacz i przelutować . ewentualnie czy mozna do tej starszej serii tc 5070 dołozyc intelliview ?
    • Przez danielkluska
      Witam, czy ktoś posiada może instrukcję obsługi do kombajnu New Holland TF 42? Mogę się wymienić na instrukcję napraw w języku angielskim. Pozdrawiam
    • Przez domel27
      Witam klubowiczów czy ktoś z was posiada katalog części do tx32? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj