Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
SlaSzy napisał:

Witam , w okolicy jest tc 5070 do sprzedania , chciałbym sie zapytać o słabe punkty tych kombajnów, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem ?

czy jest na zwolnicach czy bez bo jak ma skrzynie 3 i jest bez zwolnic to lubia sie polosie ukrecac i tez gdzies tu wyczytalem ze do niektorych modeli silnika forda brakuje juz czesci

Opublikowano
40 minut temu, gosciu506 napisał:

czy jest na zwolnicach czy bez bo jak ma skrzynie 3 i jest bez zwolnic to lubia sie polosie ukrecac i tez gdzies tu wyczytalem ze do niektorych modeli silnika forda brakuje juz czesci

a nie wiesz od którego roku tc 5070 ma zwolnice ?

 

Opublikowano
2 godziny temu, gosciu506 napisał:

czy jest na zwolnicach czy bez bo jak ma skrzynie 3 i jest bez zwolnic to lubia sie polosie ukrecac i tez gdzies tu wyczytalem ze do niektorych modeli silnika forda brakuje juz czesci

Co ty za bzdury piszesz.. Tam jest hydrostat, zwolnice przy kołach i silnik Iveco NEF nie ford

Opublikowano
Bialy8011 napisał:

Jak jest wszystko na bieżąco wymieniane to nie ma żadnych słabych punktów. 

czytałem pod innym postem ze swoj będziesz wymieniać. Na pw bys mi napisał lokalizacje godziny przepracowane itp

Opublikowano
1 godzinę temu, czarek7340 napisał:

czytałem pod innym postem ze swoj będziesz wymieniać. Na pw bys mi napisał lokalizacje godziny przepracowane itp

Nie mogę wysłać Ci wiadomości na priv. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Ares
      Witam.
      Szukałem w internecie ( może i słabo), ale nie mogę znaleźć. Otóż poszukuję dwóch części jak na zdjęciu. Pierwsza część to najprawdopodobniej tarcza sprzęgłowa składająca się z sześciu okładzin, połączonych sprężyną po obwodzie. Drugą częścią są tak jakby przekładki (czarne na zdjęciu). Powinno być ich 9 sztuk, a mam 8 (zaginęła). Czy ktoś z Was zna sklep internetowy, w którym kupiłbym powyższe części?. Z góry dziękuję za odpowiedzi.



    • Przez tvt
      Ja dzis mialem przyjemnosc zasiadac za sterami tego cacka
      Toma prawie 4 m bez chedera szerokosci ledwo co sie zmiescilem na drodze nim
      Jak cos wiecie na jego temat to piszcie
    • Przez dantur96
      Kolega szuka kombajnu dokładnie chodzi mu o model new Holland TC 56 jak by ktoś chciał sprzedać to można pisać 
    • Przez Kamilost
      Witam może ktoś coś o new Holland seria Tf czy Deutz Topliner głównie zboże i qq
    • Przez ramzesss
      prosił bym o wskazanie róznic miedzy tymi modelami ( są one 5 klawiszowe na dwóch bębnach) czym się różnią te modele bo nie ma informacji. Proszę o pomoc
      może ktoś posiada taką maszynę to niech się wypowie czy to warte uwagi względem tx64
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v