Radzio10541

Rozrzutnik plew do CX

Polecane posty

Radzio10541    0

Witam. Panowie jestem na etapie zamawiania nh 5.80 i zastanawiam się czy warto inwestować w rozrzutnik plew dodatek 16tys. netto Kombajn głównie będzie kosił zboża i słoma  będzie zbierana. Z tego co mi dealer mówił to rozrzutnik napędzany jest od sieczkarni słomy i żeby on działał musi ona pracować nawet na pusto. I tu moje pytanie do użytkowników jak to rozwala plewy faktycznie równomiernie czy raczej tylko na boki, ile może więcej spalić silnik ON przy pustej pracy sieczkarnia.

Bartek933    4863

Jest tez opcja napędu hydraulicznego 

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek933    4863

To jedynie pasek ściągać

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

wl_master    7

a jaki heder bierzesz do niego ja mam 5,5m i daje rade bez tego rocznie kosze 20-30 ha z sieczkarnia reszta bez 

Radzio10541    0

Heder jaki birzemy to 5.1 Decyzja podjęta rozrzutnika nie będzie tylko dostalem propozycję cx z czujnikiem Wilgotność i wagą bez mapowania.  Ale czy warto dopłacać to w niczym mi nie pomoże.Wartosci tylko podglądowe czujniki trzeba co rok kalibrować...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SlaSzy
      Witam , w okolicy jest tc 5070 do sprzedania , chciałbym sie zapytać o słabe punkty tych kombajnów, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem ?
    • Przez ŁukaszKucharski
      Witam jakie różnice są między seria 15xx a 80xx czy tylko wiek i wygląd?
    • Przez Solar1991
      Witam
      Mam problem jak w temacie z młocarnia .Nie załącza napedów brak jakiejkolwiek reakcji na przyciski.Bezpieczniki całe i przekaźniki też sprawdzone .Pytanie do kolegów czy posiadacie plany elektryczne do tego kombajnu??
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez momek
      Witam mam pytanie czy miał ktos przypadek w tx 34 mam luźny pas jezdny zauważylem że jest spora szczelina kole do którego dochodzi wąż od zmiany pozycji wariatora miał ktoś taki przypadek czego się spodziewać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj