Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, Desperado napisał:

Więc tak bym się nie cieszył że ludzie kombinują, bo rząd nic lepiej nie robi.

przyjdzie czas wypłacą, a jak nie mówi się trudno... przyzwyczaili ludzi do dawania zapomogi to tylko czekają ma kasę 

z drugiej strony chcieli zakombinować na korektach w cebb więc teraz aby to wszystko zweryfikować komu przysługuje ten dodatek a komu nie z tych co złożyli już wnioski to trzeba poczekać niestety 

Opublikowano
Dnia 5.09.2022 o 12:11, radekz200 napisał:

Ale ja paliłem pelet + owies 

jakie proporcje ? jakbyś jeszcze zaprawił tą mieszankę to temperatura lepiej by rosła w piecu i mniej by szło 

Opublikowano

Teraz nikt się nie przejmuje ekologia tylko by przetrwać zimę mieć co podłożyć do pieca .  Grab kosztuje od 360 zł za metr , znajomy ostatnio się chwalił że zakupił 10m 3

Opublikowano
11 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Mi też będzie ciepło 😎

IMG_20220624_185153.jpg

Na 1 sezon tyle? 

Opublikowano
33 minuty temu, mf362 napisał:

Teraz nikt się nie przejmuje ekologia tylko by przetrwać zimę mieć co podłożyć do pieca .  Grab kosztuje od 360 zł za metr , znajomy ostatnio się chwalił że zakupił 10m 3

Jak ma dostęp niech bierze więcej i szybko go kawałkuje, bo jak wyschnie.... Ogólnie super towar.

Opublikowano
9 godzin temu, konteno napisał:

jakie proporcje ? jakbyś jeszcze zaprawił tą mieszankę to temperatura lepiej by rosła w piecu i mniej by szło 

A ja spaliłem tylko 2 wiadra na próbę 😂 jednak wole pelet, dzisiaj wjeżdża słonecznik wiec będę kombinował 

Opublikowano

Pelet ilości całosamochodowe w dobrych pieniądzach. 

Mam namiar. 

Opublikowano
tytanowyJanusz napisał:

wystarczy jeden worek węgla 50kg na rodzinę, komu będzie zimno to na plecy i biegać po największym pokoju w chałupie, zagrzejesz się to oddajesz worek drugiemu 😄

tak to i 15kg starczy 😁🙋‍♂️

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez Percinowak
      DO ROLNIKÓW :  na moim profilu na FB LINK : https://www.facebook.com/PerciNowak/ próbuję zaszczepić ideę o uniezależnianiu się rolników i sadowników od punktów skupu poprzez budowanie słonecznych suszarni. Każdy owoc wysuszony (w formie całej, kostki, wiórków czy proszku lub choćby talarków jabłkowych czy ziemniaczanych) to mniejsze koszty magazynowania (mniejsza masa, mniejsza objętość, mniejsze straty, bo susz nie gnije) i możliwość sprzedaży z dziesięciokrotnym zyskiem np. w okresach kiedy towaru zaczyna brakować na rynku. 
      Czemu rząd i prezydent nie interesują się pomysłem, a wysłałem już kilka setek maili ??? 
      Drugie pytanie : Co stanie się z rolnikami, którzy nie wykorzystają pomysłu a obok rozmnożą się wkrótce przedsiębiorstwa rolnicze z lepszymi i tańszymi płodami ? ...bo mój system grzewczy to także niemal bezkosztowe ogrzewanie szklarni, a więc tak jak w Hiszpanii - zbiory będą mogły odbywać się 4 razy (!) w roku (!) z jednej powierzchni.
      Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu mailowego lub na profilu na FB przez messengera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v