Marek7536

Pług Regent problem

Polecane posty

Marek7536    0

Witam,mam problem z tym pługiem prawa strona idzie głęboko zaś jak go obrócę na lewą stronę idzie płyto a pierwsza skiba nie wbija się w ziemie lemiesze wszystkie są nowe, ramiona są ustawione na równą wysokość lewa i prawa strona pług ustawiony na środku zaczepu i ma luzy na boki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marek7536    0

Podorywkę robiłem pod pszenice i było ok bo miałem dwa koła podporowe ,teraz zrobiłem jedno wahliwe na tył pługa.

Marek7536    0

To przez koło wahliwe z regulacja ma to do rzeczy?, chyba się mylę jak miałem 2 dorabiane koła to aż ugięło na jednej stronie 20 płaskownik wiec coś jest nie tak.

Marek7536    0
Dnia 15.10.2021 o 09:20, Andrz_ napisał:

No to odpowiedź już znasz  , po co męczysz du...e .

Mam do ciebie pytanie jak taki mądry jesteś, dlaczego mi ściąga traktor na prawą stronę jak orze prawa a jak lewa stronę orze to mi w ogóle nie ściąga na lewą? nawet na tych 2 kołach co miałem wcześniej i to samo było na 1 wahliwym ,a wszystko dobrze ustawione jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mariusz4447
      Witam. Szukam pługa do Case 5130 105 koni. Chciałbym lemken 3 skiby obrotowy. Tylko, który wybrać. Ziemia ciężka, iły. 

• Przez Domin151
      Witam mam problem spada mi ciśnienie w pługu napompujem i zamykam zawur i po chwili zaczyna powoli spadać Co, można zrobić żeby trzymało da się wymienić ten zawur co się zamek przepływ oleju.? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez krzysztof225
      Witam mianowicie mam problem spada mi ciśnienie w pługu po napompowaniu  zamykam zawór ale i tak po chwili zaczyna powoli spadać co może być przyczyną.? Może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać. 
    • Przez asharot
      Wie ktoś jak zmniejszyć ciśnienie przebicia w takiej kostce ?

• Przez przemek2208
      Witam 
      Posiadam od niedawna Claas Arion 510 125 km na oponach 600 z tyłu i chciałbym zakupić do niego pług obracany 4.
      Interesuje mnie pług z zabezpieczeniem czy to resorowym czy hydraulicznym, vario albo z liniowaniem albo obie rzeczy. Chodzi mi o pług używany w granicach 30-35 tyś netto.
      Dodam że gleby mam bardzo ciężkie jak i słabe piaski.
      Jakie pługi moglibyście polecić a jakie odradzić i dlaczego?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj