199karol

Mechanik

Polecane posty

199karol    0

Witam zna ktoś mechanika co zajmuje się remontem kombajnu dronningborg d4500 na hydrostacie? Jakieś namiary mazowieckie. 

Karol445    76

A co w nim jest takiego szczególnego że trzeba aż takiego mechanika co się tylko dronningborgami zajmuje? kombajn jak każdy inny i każdy mechanik sobie powinien poradzić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wędrowycz85    181

jak problem z hydrostatem to prędzej do zakładu zajmującego się naprawą tych elementów bo taki majster od bajzonów z056 to może sobie nie poradzić

PARTYZANT85

egzorcysta amator
"...że nic to, nic, co tam kosa, sierpem prędzej, o, ludkowie, sierpem lepiej!"

199karol    0
1 godzinę temu, Wędrowycz85 napisał:

jak problem z hydrostatem to prędzej do zakładu zajmującego się naprawą tych elementów bo taki majster od bajzonów z056 to może sobie nie poradzić

Nie nie hydrostat cały pszeglad ogólny bo coś się zapychal ostatnio i dziwny dźwięk był a zatem wszystko poustawiać jak się należy plus elektryki trochę😬  model d4500 kupiony niedawno w żniwa żyto było koszone może wilgotne i czuły jest na wilgoć niewiem a niema czasu samemu pszegladac. 

peewee1984    66

Samemu przeglądać można, tylko przydałaby się wiedzą czy stan faktyczny podzespołów jest tym właściwym. Na szczęście do następnych żniw sporo czasu więc warto z pomocą internetow nauczyć się obsługi, żeby w sezonie nie czekać na zdalną pomoc tylko samemu rozwiązywać problemy

199karol    0

Masz rację w sezonie wiem co się dzieje jak w każdym kombajnie ale jest warunek że masz instrukcje obsługi i wtedy wiadomo jakiej części szukać po nr. I zamawiasz a tak to nie ciekawie wygląda a z elektronika nie miałem stycznosci

peewee1984    66

Warto się zaopatrzyć w katalog części i instrukcje obsługi. Można znaleźć w internecie jakąś darmową wersję, albo popytać użytkowników, może ktoś ma i się podzieli. Ja do sieczkarni Jaguara musiałem kupić na allegro, ale przy ostatniej awarii detektora metalu inwestycja się zwróciła...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez farmer_89
      Tak jak w tytule czy warto kupic taki kombajn a moze nawet na hydrostacie?
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?

• Przez sylwek23111
      Witam, czy przerabiał ktoś przystawkę 5-rzędową do kukurydzy firmy New Holland(MR575W) do Claasa Dominatora 98 lub podobnego? Wiem że trzeba prawdopodobnie zmodyfikować ramkę do zamocowania na gardzieli i przerobić napęd z dołu do góry, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji jakie obroty ma Claas, a jakie New Holland. Może ktoś spotkał się z takimi danymi, albo doradzi czy jest sens to przerabiać?
    • Przez tyrowiec
      Witam. 
      Orientuje się może ktoś z Was czy w kombajnach CR jest możliwość zmiany gąsienic na koła i odwrotnie? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj