MichalRaw

John Deere 3140 1993rok

Polecane posty

MichalRaw    0

Witam posiadam od kilku tygodni John Deere 3140 1993rok ciężko utrzymać go na drodze sam sobie skręca raz w lewo raz w prawo a czasem jedzie ładnie prosto co może być przyczyną 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez iroo10
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem jd 2850 i mam parę tematów do ogarnięcia.
      Pierwszy problem z ręcznym ktoś chyba coś źle wyregulował lub źle złożył, prosiłbym o zdjęcie jak to wygląda w miejscu gdzie dźwignia wchodzi do obudowy mostu. Dźwigienka upiera się o obudowę, może wystarczy tylko wyregulować.
      Druga sprawa to wężyk idący od zbiornika oleju nad pompą, stary wężyk był w kawałkach dosłownie, po prostu się rozpadł. Chcę dać nowy, tylko nie mam pojęcia gdzie idzie. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie go podpiąć, ze schematu wiem że gdzieś pod kabinę.  
      Będę wdzięczny za pomoc.
      Pozdro.

• Przez Mateusz0110
      Witam
      Panowie mam taki problem John deere 3140 nowe wtryski a kopci na czarno jak lokomotywa. Orka pługiem 4 skibowym obrotowym nie jakas ciezka na orka a spalanie 30l na hektar. Czy takie spalanie w tych Jelonkach no normalne? Gdzie szukać usterki? 
    • Przez arturektdi
      Witam mam problem z hydrauliko w john deere 3050 po zamontowaniu ładowacza podpietego pod erozłacza wytwarza mi sie silne cisnienie w obiegu az cieknie olej w najsłabszych punktach dodam ze mam nowy ładowacz hybramet. Gdy zamykam chwytak na max to az siłowniki kopijące unisą sie do góry o 2 cm., a gry kopjace wezne na max to te głowne unosza sie minimalne i po zgaszenie ciągnika operujac josticiem widac jak cisnienie schodzi z obiegu. Dodam jeszcze jeden przykład z prasa belujacą po zamknieciu komory wskaznik wypełneineia komory prawie nie działa i to napewneo ze trzyma te cisniene w siłowniakch.
      \co może być przyczyną gdzie szukać rozwiazania . Prosze o pomoc
    • Przez MichalRaw
      John Deere 3140 93rok kabina przejściowa jaki to model kabiny i seria ciągnika ? Jestem świeży i nic nie wiem na temat ciągnika szukam boczków błotnika tapicerki 
    • Przez krystiab
      Witam mam pytanie nie działa mi podnośnik w John deere 3140( reszta hydrauliki sprawna ) . stało się to nagle gdy odkręcę korek to słychać jak by olej się przelewał.Wie ktoś co może być przyczyna jakiś zaworek może się zatkał .Dodam ze nie dawno były wymieniane uszczelnienia tłoka i pokrywa została położona na uszczelkę i cieniutka warstwę silikonu 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj