Skocz do zawartości
jaro914

prasa claas trabant

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
jaro914    0

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z taką prasą Claas Trabant ???

Bo ja czytałem na forum była krótka zmianka to gość pisał że pękła czy coś takiego nie wiem jak prasa może pęknąć......;/

I tylko to mi się udało znaleźć.....;/

Z częściami też może być problem...

Bo mam okazje tanio kupić wraz z wyrzutnikiem...

piszcie co wiecie....

Pozdrawiam

rafal4610    54

sąsiad ma i sobie chwali. Ma ją już pare ładnych lat i ładnie sie sprawuje. Zapotrzebowanie na moc ma też nie za duże(belował 3p i wladymircem;))

jaro914    0

sąsiad ma i sobie chwali. Ma ją już pare ładnych lat i ładnie sie sprawuje. Zapotrzebowanie na moc ma też nie za duże(belował 3p i wladymircem;))

a tak ta robota mu dość idzie szybko jeździ czy tak że nim objedzie pole do okoła to pół dnia minie....???

Wiadomość z agroFakt.pl

ltz55aluki    0

panowie mam problem z ta prasa a mianowice puszcza mi sznurek z lewej sterony...

zawiaze spupel ale jakos sie pozniej rozwiazuje robi ladne rowne bale ale puszcza 1 na5 czasem 1 na 10 a czasem pusci dwa lb trzy na raz...

zauwazylem ze czasem jedna stona sznurka pozostaje w nozu co moze byc tego przyczyna??

HondaMtx    120

Ja mam taką prase juz z 9 lat i bardzo polecam ;) współpracuje z c-360 i w słomie 1 szosowa prasuje a siano to tak 3-4 terenowa ;) częsci dosyć łatwo dostępne ale narazie odpukać bezawaryjna :) zobaczymy jak w tym sezonie ;) W sam raz prasa na tereny pagórkowate ponieważ nie jest zbyt ciężka.

@ltz prawdopodobnie masz podkrzywiony jeden aparat, ten który nie wiąże czasami ;) i wyostrz sobie nożyki bo może Ci też przez to nie wiązać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vinterfugler
      Witam,
      Dawniej można było kupić takie maszyny jak np. McHale 995 LM. Obecnie można coś dostać, ale do małych balotów, nie do kostek. A ja właśnie małe kostki z lucerny potrzebuję produkować... Orientujecie się, którzy producenci produkują nadal/mają w ofercie prasowijarki lub owijarki do małych kostek? Szukam nawet używek.
      Pozdrawiam,
      Marcin
    • Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.
    • Przez MF675ursus
      Posiadam sipmę Z224/1, pracuje ona z podajnikiem na przyczepę przez co prędkość pracy nie jest oszałamiająca, co powoduje "wypluwanie" materiału z podbieraka. Z tego co wiem Sipma jest wzorowana na prasach Deutz Fahr serii HD, które wyposażone są w "blachę", przytrzymującą materiał na podbieraku- film poniżej, nagrywane kalkulatorem:

Sprawdzi się takie rozwiązanie w rodzimej konstrukcji, czy to pic na wodę, i tak materiał z podbieraka przy wolnej jeździe będzie uciekał?
    • Przez roki342
      Witam ! 
      Mam problem z moją prasą - mianowicie jest to prasa Welger AP 41, a problem polega na tym, że jedna strona nie wiąże kostek. Podczas pracy zauważyłem, że sznurek ześlizguje się z chwytaka. Co zrobić ? W czym tkwi problem ? 
      Załączam zdjęcie aparatu wiążącego i mam na myśli chwytak zaznaczony zieloną kreską (zdjęcie z internetu, u mnie jest problem na lewym chwytaku).
    • Przez pit17
      Witam
      Co moze byc przyczyna nie dzialania wlacznika aparatow wiazacych