Polecane posty

Kama1300    0

Witam czy też macie taki problem jak jest rotor że słabo wciąga słomę przez podbieracz 

kibix    87

Jak masz słomę sieczkę to niestety tak jest. Nic z tym nie zrobisz. Albo kosić wieczorem albo zbierać późno wieczorem to pójdzie lepiej. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AGROFARM85KALI
      Witam mam problem miga mi ten trójkąt ciągle i nie działa w żadnej opcji owijanie sznurka.Ani mechanicznie ani manualnie silnik od przeżuwania iglic nie startuje.Sprawdzilem na krótko działa.
      Dalej nie wiem jak to ugryźć kostki są od od silnika do tego komputera przejście prądu jest to jest nawet 14 i 16 pin.

• Przez Sqwar
      Witam, chcę kupić prasę, nie decyduję się na nową ponieważ będzie się zwracać wg moich obliczeń jakieś 27 lat. W okolicy stoi BR6090 z 13000 bel przebiegu, rocznik 2012, cena w granicach rozsądku. Sprzedawca mówił że wymieniał łańcuchy w komorze. Mam dylemat, przebieg jakby nie patrzeć dosyć duży. Rocznie robiłbym jakieś 400-500 bel w tym jakieś 200 sianokiszonki. Brać? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach? Co by wypadało przejrzeć i wymienić w pierwszej kolejności? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Massey294s
      Hej
      Wymieniał ktoś i może polecic jakie koła zębate napędzające walce z przodu komory zakupic?
      https://www.olx.pl/d/oferta/prasa-kola-zebate-new-holland-model-644-648-658-5880-654-CID757-IDAgsdn.html#3ace7c52f3;promoted
      https://www.olx.pl/d/oferta/kolo-zebate-new-holland-br-644-648-case-rbx-CID757-IDCNZt1.html#022cf2a14e
      kupował ktoś może od tych producentow? jak z jakością?
    • Przez adrrrian
      Czy byłby ktoś w stanie objaśnić poszczególne opcje serwisowe w menu tego sterownika 
    • Przez sokoweronika
      Proszę o pomoc, mam problem z belarką New Holland BR6090. Nie odcina automatycznie siatki, robi to tylko na manualu. Ustawienia są fabryczne. Na początku zaczęła bardzo nieregularnie nie odcinać siatki, a z biegiem czasu działo się to coraz częściej. Na ten moment nie odcina w ogóle.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj