Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwier887

FIRMA DO BUDOWY OBORY

Polecane posty

Oliwier887    0

Mam pytanie jaką firme wybrac do budowy obory wolnostanwoiskowej na 50 sztuk krów melcznych i bez problemów 

Jakie firmy znam  

-Kaz-Bud 

-RolStal  

Mieszkam na podlaskim 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez das21
      Część. Z zwiększoną liczbą kradzieży bydła w ostatnim okresie w mojej okolicy postanowiłem zainteresować się systemem ochronnym i chciałbym się od was dowiedzieć jaki alarm zastosować? Kamery nie wchodzą w rachubę. Mam dwie propozycje, tylko nie wiem czy by to działało i bym prosił o porady jak skonfigurować system ochronny.

Przykłady;
      http://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/systemy-bezprzewodowe/czujnik-bezprzew-magn-elmes-ctx4hb-braz.html

http://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/systemy-bezprzewodowe/czujnik-ruchu-orno-bezprzew-or-ab-mh-3005cr.html
    • Przez kellyq
      Mam zamiar zrobić tunel 7m szeroko i około 15m długo taki półprofesjonalny. Konstrukcja z rurek od wody u góry wsparta w 3 punktach. Chciałem zapytać o folię, czy warto dołożyć do takiej np. 8 sezonowej UV8, ile ona wytrzyma, ile mogą wytrzymać te tańsze np. UV5?
    • Przez Grzesiek5656
      Strefa AgroCeny                    
      Odpowiedz   Grzesiek5656      Napisano 20 godzin temu Witam. 
      Myślę od dłuższego czasu o nowym budynku. Konkretniej obora miała by być wolnostaniwiskowa na 40 dojnych na rusztach, z przychówkiem około 15-20 szt jalowizny na głębokiej ściółce.
      Miało by być to bez PROWU  , hala może być 8mka rybia ość (używana) obiekt stawiony będzie sposobem gospodarczym nie mniej jednak przez jakąś tam firmę może nie z najwyższej półki hehe.
      Orientuje się ile przy dzisiejszych cenach trzeba na to szykować?????

• Gość
      Przez Gość
      Witam, planuje postawic wiate na maszyny o wymiarach 5x10 chcialbym postawić ja przy granicy ze spadem w moja stronę wysokość gora 4m dół 3m czyki od sąsiada 4m. Jest takie cos wgl.mozliwe? Musze sie odsuwac od granicy? Na taka wiatę? 
    • Przez McisawBystrzanowski
      Czy korzystacie w budynkach gospodarczych systemów alarmowych? Mam trochę sprzętu, materiałów i innych wartościowych rzeczy. A pies niestety nie jest najskuteczniejszych straszakiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj