Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
huard    13

witam panowie mam problem z zetorkiem proxima z podnośnikiem na zimnym podnosi i wszystko niby ok jest te 180 bar na wyjściu hydrauliki a jak sie rozgrzeje to spada na 120 i trzeba gazowac zeby podniósół bo na wolnym słychać aby jakies syczenie w podnosniku co to moze byc

jacor73    54

Masz może dodatkowe wyjścia i rozdzielacz zewnętrzny? Jeśli tak to tam sprawdź ciśnienie. Jeżeli spada na podnośniku i wyjściach to może pompa na wykończeniu

huard    13

mam sprawdzałem na orginalnym rozdzielaczu jest 130 bar a na dodatkowym mam 185

czy to moze być wina rozdzielacza

Wiadomość z agroFakt.pl

jacor73    54

No, skoro na dodatkowym jest 185 i jest on pierwszy w obwodzie, to wychodzi, że to rozdzielacz. Sprawdź jeszcze, czy ciśnienie na wyjściu z tego dodatkowego rozdzielacza jest prawidłowe, bo może w nim leży problem.

huard    13

a czy w gre wchodzi wymiana całego rozdzielacza czy mozna go jakoś zregenerowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MedionClaasic
      Witam Gdzie w Forterra znajduje się czujnik ciśnienia układu pneumatycznego? Traktor informuje o braku ciśnienia (lampka ostrzegawcza+ wskaźnik). Ciśnienie jest ponieważ normalnie załącza przedni napęd i hamuje. Pewnie czujnik lub wiązka ale gdzie ją znaleźć. Drugim problemem jest ładowanie aku, a bardziej jego brak. Od urodzenia był z tym problem ale z wiekiem narasta. Aby wzbudzić ładowanie trzeba wejść na wysokie obroty żeby "załapał". A przy niższych lampka od wzbudzenia lekko się żarzy. Może ktoś miał podobny problem i podzieli się rozwiązaniem zanim zabiorę się za poważniejsze "grzebanie"? Z góry dziękuję i spokojnego wieczoru.
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !
      Mam problem jak wyjąć pompkę sprzęgła w Zetorze Proxima 85. Pompka jest zepsuta, ponieważ pedał sprzęgła nie wraca do góry (zatrzymuje się w podłodze). Mam nadzieję że pomożecie !! Z góry dzięki !
      Chodzi mi w którą stronę ma to rozkręcić

• Przez czechp
      Witam, zakupiłem zetora 8540 z 95 roku. Posiada on zegary phoenix (zespolone) i od momentu zakupu nie działa obrotomierz i licznik motogodzin. Obrotomierz co jakiś czas „zamyka” się i wraca w pozycje 600 obrotów. Z pradniczki obrotów wychodzą 3 przewody M Sz i masa. Przewód M nie jest podłączony do zegarów a Sz jest. Prądniczka jest sprawna a przewody całe. Prawdopodobnie coś jest nie połączone do zegarów lub źle połączone. Czy ktoś może pomoc gdzie wspomniane wyżej przewody powinny być podłączone w zegarach? 

• Przez xzibit0000
      Witam. Mam nagły przypadek wczoraj było wszystko dobrze.
      Temat jest taki że do przodu załączając rewers ciagnik ruszą normalnie ale jak do tyłu to miga N. Co to może oznaczać?
    • Przez lukza86
      Witam
      Mam probLem z zetorem Proxima 110plus z 12r. Ma 2500mtgh mam go od nowości. Dobrze odpala nie kopci tylko powyżej 1500brakuje mu mocy w szczególności jak zimny powoli się rozpędza silnik ale wejdzie na obroty. Turbinę słychać normalnie. Na zdjęciu widać że jeden wężyk nie był przykręcony. Być może po wymianie uszczelki pod głowicą jak robiłem 2lata temu zapomniałem go dokręcić. Do czego on służy? Czy mialby wpływ na moc 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj