Kamil191091

Case 953

Polecane posty

Kamil191091    0

Witam czy jest ktos na forum ktoposiada kombajn case 953. Niedawno takowy zakupilem i mialbym kilka pytan odnosnie tdj maszyny. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez remus2893
      Witam planuje zakup ciągnika case 5130 105km na co zwrócić uwagę przy oględzinach i jakie są jego wady i zalety pytanie dla posiadaczy tego modelu.
    • Przez gustaww
      Panowie gdzie kupić taki czujnik? Google są ślepe a w okolicznych agromach rozkładają ręce. Boję się że zostanie tylko oryginał za kupę forsy. Pomoże ktoś ?  Jest to czujnik ciśnienia oleju od załączenia przedniego napędu w case cs 94  po pojawieniu się ciśnienia obwód zostaje rozwarty i kontrolka gaśnie.

• Przez Pawel822
      Witam mam problem w case puma 200 cvx szarpie podczas przyśpieszania i słychać jakieś stuki i wtedy jeszcze przestaję mi działać hydraulika kalibrację nic nie dają miał może ktoś taki przypadek
    • Przez Rafał01
      Witam rozglądamy się za kombajnem case 1660 lub 1680 i mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania czyli serwisy olejowe silnika i tak dalej , równierz jestem ciekaw jak z dostępnością części do takich oto kombajnów .
    • Przez AdamAdamiak
      Dzień dobry wiedzą może panowie jaki jest luz zaworowy w ciągniki case cvx serii 11xx. I czy tam zawory ustawia się na kole zamachowym czy tylko na tak zwaną mijankę?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj