turus0

Wymiana klepiska.

Polecane posty

turus0    0

Witam.

Nabyłem bizonaa super Z056 i potrzebuję osoby, która pomogłaby mi go przygotować do sezonu (oczywiście nie za darmo). U poprzedniego właściciela w trakcie sezonu odkręcił albo urwał się cep i pogioł klepisko, więc pewnie będzie do wymiaany. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Odepnij heder, później przenośnik pochyły- ja wyjmuje paleciakiem. Następnie odkrec zbiornik kamieni i grzebień za klepiskiem. Wybijasz sworznie od klepiska i je wyjmujesz.

Wiadomość z agroFakt.pl

deSilva    936
Napisano (edytowany)

Dwie osoby wyjmą klepisko bez żadnego paleciaka. Ale jak nie masz pojęcia jeszcze samemu, to jednak weź takiego co się na tym zna. Cepy źle dobierzesz to później na pomoście nie ustoisz tak będzie trząść, zresztą nie wiadomo co tam cep jeszcze narozrabiał jak się urwał.

Edytowano przez deSilva

turus0    0

Właśnie szukam kogoś kto ma o tym pojęcie, żeby nie robić dwa razy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Chmielok565
      Witam,po rozebraniu zaworu takie coś, 5 jedno groszówek,mimo ich silnik podczas młócenia ma 2,7-3.0 bara. Czy to oznacza że silnik juz zdecydowanie nadaje sie do remontu ?

• Przez Dawidz56
      Witam mam problem z bizonem z056 na wolnych obrotach kopcił  mi na niebiesko i tak nie równo chodził  zrobiłem  wtryski wszystkie końcówki  nowe założone bo lały i nie miały  cisnienia koło  110 tylko pokazywaly dałem też  pompe do regeneracji ale pompiarz stwierdził  że  pompa jest ok zamontowałem ja z powrotem zapłon  ustawiłem chyba dobrze blokada na położenie wtr i na znaki tak jak powinien być  a on dalej mi tak jakoś  nie równo pracuje na mniejszych obrotach jaka mogłaby  być  jeszcze przyczyna ?
    • Przez seba836
      Witam jak macie w swoich bizonach podłączony napęd do kosy lewej? Do prawej mam od żyletki noży i zastanawiam się jak zrobić lewą
    • Przez Rado9990
      Witam,ostatnio w moim Bizonie spusciłem paliwo ze zbiornika żeby go wyczyscic,wymieniłem filtry paliwowe,wyczysciłem seperator wody,wszedzie pozakładałem nowe uszczelki i dokładnie i czysto wszystko zrobiłem,do zbiornika wlałem około 100 litrów paliwa i zaczołem go odpowietrzac według instrukcji obsługi,wszystko zrobiłem jak nalezy i nie chce podawac paliwa ze zbiornika do seperatora wody..pompka zasilajaca wydaje mi sie sprawna..sprawdzałem rurki paliwowe i sa drozne i dobre,jesli ktos miał taka sytuacje bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam pojecja co to może byc...
    • Przez Chmielok565
      Po wymianie 4 cepow,były ważone aby naprzeciw ległe miały taka sama wagę,4 stare cepy tez były wyrównane wagowo ,drży kombajn ,zdjęty został ciężarek z bebna co troche pomogło ale jeszcze drży czuć to na podeście gdy bęben ma 1100 obrotow na minutę. Zostawić tak czy zawsze będzie trochę drżeć? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj