PiotrLis

Proxima 95 - stuki w skrzyni

Polecane posty

PiotrLis    0

Witam.

Dziś pojawił się problem z Proxima 95 z 2009r. Na każdym biegu szosowym słychać podczas jazdy stuki w skrzyni biegów (przy przełożeniu polowym - cisza). Natężenie wzrasta wraz z obciążeniem. Ktoś ma pomysł gdzie szukać przyczyny?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba__7
      Witam, posiadam John Deera 2800, (odpowiednik Zetora 9540), widziałem w Internecie, że niektóre egzemplarze posiadały na słupku kabiny przycisk do podnoszenia i opuszczania podnośnika. U mnie tego nie ma, czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie to działa i jak mogę to u siebie dorobić? Myślę, że ułatwiło by to pracę.
    • Przez farmer_89
      Witam czy ktos wie od czego jest ten odlaczony kabelek z lewej strony kierownicy nad bezpiecznikami?

• Przez michal009
      Witam. 
      Mam taki przypadek, jak odpalę ciągnik to przez około 3-5 wciśnięć sprzęgła biegi wchodzą jak w masło, ale po kolejnych paru wciśnięciach nie idzie wbić 1 i 2 biegu, 3 ledwo wchodzi. Co mogę sprawdzić jako laik? Jak sprawdzić, czy nie zapowietrza się wysprzęglik lub pompka? Jaki płyn tam idzie? 
    • Przez tomi382
      Witam. Od kilku dni przy maksymalnym skręcie i włączonym napędzie słychać lekkie wibracje na skrzyni i coś jakby łożysko. Przy wyłączonym napędzie cisza. Przy jeździe na wprost przy włączonym napędzie i prędkości ok 12km/h jest hałas ale o niższym i głośniejszym tonie niż było wcześniej. Przy sprawnym napędzie jest wycie o wysokim tonie. Olej w moście wlany Ori Zetor 80w LS. Serwis Kalisz mówi tak ma być. 🤮 Inny niezależny serwis podpowiedział że tarczki może sklejone w przednim moście i przez to huczy w skrzyni przy skręcie. Osobiście obstawiam łożysko gdzieś? Może przystawka? Miał ktoś taki problem?
    • Przez farmer_89
      Witam ostatnio pojawil sie problem z zapaleniem mojej proximy 90, dobrze kreci ale nie chce  zalapac dopiero za 3,4 razem przy dluzszym kreceniu akumulator jest ok ma dopiero 900 mtg
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj