Weronika20

Krowa mleczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Weronika20    3

Witam mam pytanko do was opłaca się czy mania 1 krowy na produkty mleczne mam 2 h pola i łąkę na siano 

Edytowano przez Weronika20

Wiadomość z agroFakt.pl

kris91    631

Na 2 ha to spokojnie 2 sztuki utrzymasz i jak będziesz miała zbyt, to próbuj 😐

robert1226    308
1 godzinę temu, AgroTv napisał:

nie nie opłaca się...

Bo Polska to poj.......y kraj w którym się nic nie opłaca.

ciemniak    6

Pewnie że się opłaca,masz swoje mleko,ser.Tylko jest małe "ale",czy ktoś będzie miał chodzić nad tą krową?Doić ją,przewiązywać,karmić zimą.
Czy się ma parę sztuk czy jedną to jest obowiązek.I to jest główny problem.Nie wyjedziesz nigdzie na długo bo zaraz będzie alarm w oborze.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Damjan1999
      Witam. Chodzę do pracy od 7 do 15 chciałbym dodatkowo zarobić do pensji coś. Moje pytanie brzmi czy kupno cielaka co miesiąc jednego i później sprzedarz na mięso jak urośnie będzie dobrym dorobkiem do wypłaty?? Proszę o doradzenie opinie 
    • Przez miczurro
      Szukam sprawdzonych firm zajmujących się skupem bydła, nigdzie na forum nie znalazłem takiej listy. U kogo sprzedajcie bydło? Polecajcie tylko sprawdzone firmy. Od siebie mogę polecić Dąb-Pol, chociaż rzadko korzystam z pośredników to akurat sytuacja tego wymagała. Naczytałem się o nich różnych głupot w internecie i to jakiś stek bzdur jest. Zważyłem wszystko dzień wcześniej i jak przyjechali następnego dnia to waga u nich pokazała dokładanie to samo co i u mnie. No i najważniejsze nie wystawili jak pewien jegomość, którego wypadałoby widłami pogonić. 
    • Przez Mrówka9438
      Chciałabym się zapytać czy da się utrzymać z 10 krów? Chodzi mi o rasę białogrzebietą.
    • Przez rolnik200m
      Witam czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat targu o której się zaczyna i czy dużo jest bydła?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj