Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam zastanawiam się nad przeróbką starego kultywatora 2.20m na agregat ścierniskowy. Mam plan usunąć jeden rząd zębów w to miejsce wstawić jakieś także pierwsze 2 rzędy wymienić na "kurze stopki" i dorobić wał rurowy. Agregat będzie pracował z ciągnikiem Arbos 2035 35km 4 cylindry 4x4. Prosiłbym o opinie podpowiedzi i ewentualnie zdjęcia wałów oraz agregatów jeżeli ktoś przerabiał. Pozdrawiam.
Opublikowano (edytowane)

Dosyć duża szerokość, wątpię że 35km dałoby radę z gruberem 2m.(zależy od głębokości pracy) zaleca się zerwanie ścierniska gruberem na około 10cm. Na internecie jest dużo typów agregatów jeśli chcesz zrobić sam wybierz kilka przykładowych, rób modyfikacje pod siebie 

Edytowane przez 5120CASE5120
Dodatki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v