Polecane posty

Eliasz12    0

Mam pytanie gdzie kupię manetki do zmiany kierunkowskazów i regulacji kierownicy do case seri 7200 chodzi mi dokładnie o same rączki po mam połamane nigdzie nie mogę znałeś? 

cheecko    60
Nie wiem czy o to chodzi ale takie coś znalazłem https://eszyby.pl/product-pol-8096-przelacznik-kierunkowskazow-swiatel-i-klaksonu-Case-Hella-3399522R1.html

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Eliasz12
      Nie działa mi kontrolka w case 7210 od stanu paliwa dziwnie mi pokazuje mam tu zdjęcie czy ktoś mi powie co może być przyczyną?  

• Przez Pawel822
      Witam mam problem w case cvx 195 wyświetlają mi się błędy sgr kody (117.131.135) nie zawsze ale często jak ładuje ładowaczem co może być przyczyną
    • Przez Eliasz12
      Nie działa mi kontrolka od stanu paliwa dziwnie mi pokazuje mam tu zdjęcie czy ktoś mi powie co może być przyczyną? 

• Przez Eliasz12
      Witam nie działa parking w case 7210 po ustawieniu dźwigni w pozycji  parking ciągnik stacza się co może być przyczyną i czy dużo pracy jest z tą usterką
    • Przez Eliasz12
      Witam. Chciał bym się dowiedziec ile koni mechanicznych ma Case 7210 bo wpisując dane techniczne wychodzi ze 155 a na aukcjach internetowych piszą że 180 i chciał bym się dowiedziec jaka jest prawda. I druga kwestia to czy da się zwiększyć moc tego silnika. Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj