MARAKAM

Dronningborg D4000- Sieczkarnia słomy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MARAKAM    9

Witam ma może ktoś do sprzedania taki rozdrabniacz, lub wie od jakiego kombajnu można dopasować.

Rafik    10

Zobacz na Masseya Fergusona, coś z modeli 22, 23 itp. Dronniborg i Massey są podobne

MARAKAM    9

Dzieki za odpowiedz znalazłem używany za 4000 i nowy za 5800

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafik    10

Mała różnica. Zobacz na noże, bo jak będą zużyte to koszt spory i roboty trochę. Może wtedy lepiej nowy kupić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacek472
      Witam, jak w tytule czy ktoś miał do czynienia z sitami takiego typu, gdyż planuje zakupić sito otworowe do rzepaku do  NH tc 5,70, ale sito oskoplast ldw wpadło mi w oko i wydaje mi się to być dobrą opcją, bo myślę że nie powinno się przytykać podczas pracy. cena około 1800 netto, a otworowe myślę że max 600 netto. Jakieś opinie, przemyślenia?
    • Przez Johney98
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem hydraulicznym w kombajnie bizon sampo 2020. Ma ktoś może namiar na kogoś kto ma taki rozdzielacz? Rozdzielacz się zacina rozłącza i wariuje poprzez brak zablokowania jednej sekcji odcinającej (brak wady elektrycznej) . Dlatego bez zabawy wolał bym wymianę na nowy lub regenerację. 
    • Przez marobas
      witam, potrzebuję porady, od jakiego producenta wybrać sita do kombajnu -słyszałem o przypadkach gdzie przepadały zaliczki, albo czas oczekiwania był na tyle długi, ze przed żniwami trzeba było szukać "gdzie indziej", konkretnie do małego starszego internationala 321, ale to akurat jest bez różnicy -żaluzjowe i rozmiar, chodzi mi aby jakość była uczciwa, i czas realizacji zgodny z zapewnieniem w trakcie zamówienia, chyba że któryś z producentów trzyma na półkach zapasy...? 
      -jeśli jest gdzieś podobny temat to przepraszam, ale szukałem i nie znalazłem -wydaje mi się ze kiedyś podobna dyskusja toczyła się, pod jakąś fotografią, ale niestety nie jestem w stanie jej obecnie namierzyć.
    • Przez Dastan
      Jakich firm zakładacie cepy do zachodnich kombajnów, oczywiście chodzi o zamienniki. Jak z ich jakością, której warte są polecenia? Producenta się raczej nie ustali, co najwyżej sygnatury jak JAG, AGV, Granit
    • Przez upadłymtz
      Witam. Mam pęknięty pas jezdny górny ( pas klinowy przekazujący napęd z silnika na to duże koło z lewej strony kombajnu) i muszę go wymienić. Czy moglibyście mi polecić pas dobrej jakości, żeby mi się nie rozciągnął zaraz. W Internecie jest wiele ofert ale nie chciałbym po sezonie znowu wymieniać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj