maciek916

kontrolka napędu 6900

Polecane posty

maciek916    10

koledzy mam problem miga mi kontrolka od napędu  i wykrzyknik napęd cały czas ciągnie co może być przyczyną takiej awarii i jak można w nim sprawdzić błędy wiem tylko że trzeba włożyć bezpiecznik i co dalej przeskakiwanie za pomocom kierunkowskazów nie działa jak widziałem na filmie ciągnik posiada dodatkowy wyświetlacz na prawym słupku

Wiadomość z agroFakt.pl

maciek916    10

sprawdzałem pod spodem i jest raczej dobrze sprawdzałem też prąd na włączniku i dochodzi i wychodzi  ale sygnał gdzieś ginie bo nie dochodzi do cewki   tylko nie wiem czy nie przechodzi on pierw przez jakiś sterownik i on wtedy może go blokować

ariss    22

jak masz HMS to idzie przez bcu, jeśli nie masz HMS to często prąd idzie przez przełączniki na pedałach hamulca i zdarzały tam się problemy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyz1o
      witam mam takie pytanko jaka może być przyczyna że ciągnik czasami na wolnych obrotach dziwnie pyrka obroty jałowe to 900 a czasami ich nie utrzymuje tylko skaczą poniżej 880 840 i ciągnik pyrka jak by za mało gazu miał czasami wystarczy na gazie ręcznych dać troszkę większe obroty ustawić np 930 i już chodzi normalnie i to nie ma znaczenia czy silnik zimny czy ciepły ktoś ma jakies pomysły ?
    • Przez d4rek
      Jest problem z elementem o numerze 3 rok temu wymieniłem, gdyz  przepuszczał powietrze teraz znów to samo wiec go wywaliłem i zaslepiłem elementy o numerze 1 i 2. Nie działaja hamulce 2 obwodowe cisnienie jest na złaczach jednak nie działaja hamulce w przyczepie  a w jednoobwodowym nie ma w ogóle ciśnienia. Ktoś może pomóc jak to połaczyc bez elementu 3 ??

• Przez czaku
      witam
      w 2012 r kupiłem jd 6630 przed zniwami tego samego roku dodanie mocy z 119 na 150 km przez 44 tuning z pod opola wszystko pieknie i kolorowo aż do tego roku kiedy to zaczęła się podnosić temp płynu chłodzącego o ile to nie wiem ale użytkownicy tych ciągników będą wiedziec o czym teraz napiszę znaczy tak od nowośći temperatura oscylowała na 5 kresce w tym roku wiosną w uprawce wskaznik wskoczył na 6 i 7 kreche (oczywisćie tylko w cięzkiej robocie )znaczy się bardziej się nagrzewa ,nie będę pisać  że filtry i płyny wymieniane regularnie chłodnice też błysk .jak się zachowują wasze jd te z z chipem podzielcie się opiniami może jakieś rady ?????
    • Przez Adrian4231pl
      witam, wszystkich mam dwa pytania
      1.czy można dołożyć lamp led na błotnik i słupek w john deere 6930p? 
      2.jakie lampy najlepsze do john deere 6930p do 80zł  żeby nie zakłucały radia i dobrze świeciły? 
    • Przez Dawid2212
      Witam. Od jakiegoś czasu przód ciągnika co 20 sekund się unosi i opuszcza,ktoś miał taki problem? Dodam że nie dawno była wymieniana kość tlsu . . . 
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj