Skocz do zawartości
janek90

przyczepa na 40ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janek90    0

interesuje mnie zakup nowej przyczepy na 40ha produkcja wyłącznie zbóż. prosze was o porade jakiej ładowności kupić i jakiego typu (dwuosiowa lub tandem).

Gość wolf19   
Gość wolf19

To co z Ciebie za gospodarz, że nie wiesz jakiej przyczepy potrzebujesz? Do jakiego ciągnika ta przyczepa?

P.S. Nie mogłes się za pytać z innym temacie o przyczepach?

Wiadomość z agroFakt.pl

es8    0

To co z Ciebie za gospodarz, że nie wiesz jakiej przyczepy potrzebujesz?

Jeżeli każdy byłby 'prawdziwym' gospodarzem, to po co byłoby nam to forum?

Wg mnie pytanie jest na miejscu, jednak wystarczy sobie przeliczyć budżet i oszacować zapotrzebowanie transportu.

np. odległość i czas przejazdów podczas żniw, moc ciągnika, ilość przeznaczonej gotówki czy choćby łatwość manewrowania na gospodarstwie.

Gość wolf19   
Gość wolf19

Jeżeli każdy byłby 'prawdziwym' gospodarzem, to po co byłoby nam to forum?

Do wymiany nowinek i ciekawostek z branży... :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alchemik
      Troche nietypowa sprawa:
      Poszukuje najlepiej filmu z rozładunku np. liści buraczanych, albo innego materialu, najlepiej na pryzmę, przy użyciu liny przyczepionej do belek ułożonych na dnie przyczepy. Ładunek jest opasany lina, a rozładunku dokonuje się ściągając zawartość przyczepy ciągnikiem i która "rolującą się" ląduje na pryzmie.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???