arknaw

Sprężyna wariatora M2680

Polecane posty

arknaw    0

Witam,

Zwracam się z pytaniem na temat sprężyny koła wariatora jazdy (koło od strony skrzyni biegów) w Deutz M2580/2680/26780

Sprężyna u mnie pękła w trakcie ostatnich żniw. Na szybko zamontowaliśmy zamienniki z claasa, ale to jest rozwiązanie na krótką metę gdyż jest ona dużo mocniejsza niż oryginał.

Czy ktoś przechodził przez temat? Wiem że awaria wariatora to dość częsty temat w tej serii, a nigdzie nie mogę znaleźć nowych części. Dorabiał może ktoś nową taką sprężyne w jakimś zakładzie albo dopasował jakąś gotową? Czy jestem skazany tylko na używkę.

W załączniku wrzucam fotę z katalogu.

wariator.PNG

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artursiwek
      Witam, mam problem z ustawieniem obrotów młocarni jeżeli ustawiam po obrotomierzu np 1100obr/min to pas jest luźny i na górnym kole jest prawie w środku. Podjechałem do innego właściciela tego samego modelu i u niego pas jest 14mm od krawędzi gornego koła, więc tak ustawiłem u siebie lecz wtedy na liczniku wyskoczyła mi wartość 2450obr/min. Gdzie szukać problemu bo według ustawień po obrotomierzu kombajn nie wymlacal ziarna z kłosów. 
      Kombajn sprowadzony ze Szwecji 
      Co może być problemem
      Czujnik-sensor na wale mlocarni? 
      Zegar-licznik? 
      Czy inny problem? 
      Może ktoś miał podobny problem? 

• Przez Farmerr37
      Witam jaka jest pojemnosc zbiornika ziarna w kombajnie fahr m900 wie ktos cos ?
    • Przez Farmerr37
      Witam wszystkich potrzebuje schemat rozdzielacza trzy sekcyjnego kombajnu fahr m900 chcialem wymienic gumki i niewiem czy mi nic nie wypadnie przy wyjmowaniu czy tam sa same oringi i podkladka chyba miedziana na poczatku pod sprezyna ,rozbieral juz ktos kiedy nie podnosi mi motowidlo na goracym oleju na zimnym jest ok a na goracym niechce podniesc ,jesli ma ktos schemat lub to rozbieral prosze o zdjecie lub opis ,dzieki
    • Przez bandit1945
      Witam. Mam problem z kombajnem...
      na zimnym oleju wszystko chodzi ładnie a gdy się rozgrzeje to nie podnosi motowidel prawie wcale tak jak by brakowało mocy... A heder i resztą chodzi dobrze....
      A żeby podnieść motowidla to muszę podnosić lub opuszczać równocześnie heder....

Pomocy
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj