dejek

Siewnik amazone d8

Polecane posty

dejek    0

Witam posiadam siewnik amazone. D8 30 Special kola 5.00 16 ile obrotów korba zrobić przy próbie kręconej nowy typ skrzynki przekladniowej  

dejek    0

Ale to pasuje też do nowej skrzynki bo tam na rysunkach jest taka jak w d7?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin91
      Witam... Zakupiłem niedawno siewnik Nordsten NS 1030 Howard i niestety nie było przy nim tabeli wysiewu... Posiada ktoś może taką tabelę do tego modelu siewnika??? Jeżeli tak to proszę o kontakt... Byłbym bardzo wdzięczny...
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez Kanzas14
      Witam wszystkich chciałbym dowiedzieć się opini o siewniku meprozet interesuje mnie nowy
      Pozdrawiam
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Planuję niemałą modyfikacje. Kupiliśmy na młodego rolnika grano sytem i pottinger vitasem na talerzach i rolkach (3m). Jest to zestaw polzawieszany. Podczas wyboru zaważyła cena no i talerzowka do lepszej uprawy gleby poza siewem. Nie braliśmy za bardzo pod uwage kłopotów z takim zestawem na małych kawalkach. Chce zabrać teraz dyszel i wal oponowy, aby samodzielnie zrobic grubera do bezorki ( pierwszy mega wypalił, wiec kusi mnie teraz na robote drugiego aby go podpiac pod MTZa. Jesli zabiore wał oponowy od zestawu siewnego to w zamian dam gumowy w ksztalcie crosskill waga okolo 230 kg z ramą i regulacja głębokości oraz skroce hydropak. Zestaw wtedy będzie krotszy - całość maks 3.15m. I tu juz przechodzę do finału.. Caly zestaw bedzie wazyl podczas siewu przy pełnym siewniku 3200kg. Pytanie jest takie.. Czy ten plan wypali i moj koń za bardzo nie dostanie po d*pie jesli chodzi o tylna oś? Na przodzie jako dociążenie dam ucieta unie ares z 4m na 3m z dwoma rzedami talerzy i walem packera.
      Prosze o rzetelne opinie, pozdro!
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj