Polecane posty

witam t25 nie podnosi wogóle i w pompie hydraulicznej jak jest tą dźwignia co sie wyłącza i włącza podnoszenie trzeszczy ta dźwignia jak jest włączona. A jak się dociśnie to podnosi. Czyli co sie zepsuło?

Marecki2922    290

Rozkręcić i zobaczysz co się zepsuło , tam jest do odkręcenia 4 śruby i dwa przewody ,myślę że łożyska padły 

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

biszu    6

Sądzę żeby najpierw zaglądnął do rozdzielacza bo jest tam cylinderek po prawej stronie przekręcony na dwie śruby m8 podajrze on właśnie lubi się zawieszać i doprawadza że podnosnik nie podnosi. Jak znajdę na necie fotę to podrzucę. 

Wiadomość z agroFakt.pl

biszu napisał:

Sądzę żeby najpierw zaglądnął do rozdzielacza bo jest tam cylinderek po prawej stronie przekręcony na dwie śruby m8 podajrze on właśnie lubi się zawieszać i doprawadza że podnosnik nie podnosi. Jak znajdę na necie fotę to podrzucę. 

to jak znajdziesz to jak możesz to podrzuć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arasowsky
      Cześć,
      mam problem z Władziem. Jak odpalę ciągnik to po 2-3 minutach wywala mi olej spod bagnetu górą. Czemu tak się może dziać?
    • Przez MateuszT25
      Witam

Mam problem z rozrusznikiem w moim t25, jest on oryginalny i nawet w czasie letnim słabo kręci.
      Otóż sprawa jest taka, przy przekręcaniu kluczykiem w ogóle nie kręci, a lampka od ładowania gaśnie.

W czym może być problem?
      Bardzo proszę o odpowiedź
    • Przez traktoreczek
      Witam w moim ciągniku t25 nie działa filtr oleju ,olej jest czarny i za gęsty (ocena organoleptyczna) jak sadze.
      jak odkręciłem pokrywę filtra i odpaliłem silnik to bączek ledwo się kręcił choć obracał się swobodnie
      po wymontowaniu i rozkręceniu filtra okazało się ze jest czysty nie ma osadu na ściankach -jak usunąć tą usterkę
    • Przez slawomir15
      Witam mam prośbę o pomoc.
      Planuję kupić kosiarkę sadowniczą (nie bijakową), taką, która ścina trawę, kępy i miele. Problem w tym, że Władymirec T25A ma bardzo małą moc i kłopotliwe sprzęgło jednostopniowe (nigdy zresztą dotychczas nie używałem wałka WOM więc nie wiem jak funkcjonuje).
      Czy waszym zdaniem lepsza będzie kosiarka firmy AGAMED RG 120 cm - najmniejszy dostępny rozmiar (cztery noże ruchome i dwa stałe), czy też lepiej kosić kosiarką do mini traktorków, które posiadają dwa noże i wymagają mniej mocy - znalazłem taką 140 cm). Czy zaczepienie 3 punktowe do mini traktorków to to samo co we Władymircu?
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj