Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam pacjent to renault atles935  z 2001 roku problem polega na tym ze jak się rozgrzeje to wylacza biegi i na słupku pojawia je NP  w prawym dolnym rogu wyswietla tylko PL a nie pokazuje żadnego błędu. Może ktoś juz cos takiego przerabiał i wie co może być przyczyną tego? Dodam jeszcze że żadna kontrolka od cisnienia skrzyni sie nie zapala. Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano
Dnia 4.08.2020 o 12:29, DamianJdrzejewski napisał:

witam pacjent to renault atles935  z 2001 roku problem polega na tym ze jak się rozgrzeje to wylacza biegi i na słupku pojawia je NP  w prawym dolnym rogu wyswietla tylko PL a nie pokazuje żadnego błędu. Może ktoś juz cos takiego przerabiał i wie co może być przyczyną tego? Dodam jeszcze że żadna kontrolka od cisnienia skrzyni sie nie zapala. Z góry dzięki za pomoc

Cześć mam taki sam problem czy już wiesz co było przyczyną?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez WPL
      Witam proszę o pomoc problem z skrzynia biegów na rozgrzanej zapala się bład 75D7 i przestają działać zakresy lub zawiesi sie na (D) lub działają trzy zakresy A-B-C  z góry dziękuję 

    • Przez Wiesław446
      Witam mam problem  w Celtisie z półbiegiem zając na żółwiu ciągnik jedzie do przodu i do tyłu a na zającu się wyraźnie ślizga i wydaje dziwne wycie tak jakby coś nabierało obrotów . stało się to podczas normalnej jazdy.zmierzone ciśnienie przy elektrozaworach tych od rewersu ciśnienie na 26 atm pojawiły się po puszczeniu sprzęgła i włączenia jazdy do tyłu lub przodu czy to będzie kwestia mechaniczna czy można jeszcze coś zmierzyć. Dodaje film na którym słychać odgłos przy zającu
      VID-20260608-WA0001.mp4
    • Przez mateuszskib
      Jeśli chodzi o listwy to są wymienione 

    • Przez mateuszskib
      Czym może być spowodowane to że koło jest tak blisko zwrotnicy 


    • Przez farmer_89
      Co wybrac reno ares 640? czy claas ares 697?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v