Polecane posty

Farmerr37    0
Napisano (edytowany)

Witam mam taki problem w kombajnie fahr m900 moze mieliscie  wspomaganie kierownicy jak sie zagrzeje olej to przy kreceniu kolami  trzeszczy bardzo w tym miejscu jak ten rozdxielacz niewiem czy tam jest zawor jskis zeby odpowietrzyc nie mam pojecia wspomaganie dziala bez problemu tylko trzeszczy przy kreceniu do oporu,

A druga sprawa motowidlo na rozgrzanym oleju nie podnosi wogole lub jedna strona probuje podniesc prawy silownik a lewy stoi w miejscu ktos mowil ze wina rozdzielacza jak macie namiary gdzie kupic nowy podobny rozdzielacz prosze o porade

Aha i jak podnosze heder dzis to zauwazylem w polu ze jak podnosze heder i jednoczesnie podnosze motowidlo lub probuje podniesc to bez problemu podnosi nawet na rozgrzanym oleju a jak puszcze wajhe od hederu i chce motowidlo podniesc to ani drgnie ,wiec co wy na to ??

Edytowano przez Farmerr37

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bandit1945
      Witam. Mam problem z kombajnem...
      na zimnym oleju wszystko chodzi ładnie a gdy się rozgrzeje to nie podnosi motowidel prawie wcale tak jak by brakowało mocy... A heder i resztą chodzi dobrze....
      A żeby podnieść motowidla to muszę podnosić lub opuszczać równocześnie heder....

Pomocy
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez Farmerr37
      Witam jaka jest pojemnosc zbiornika ziarna w kombajnie fahr m900 wie ktos cos ?
    • Przez Farmerr37
      Witam potrzebuje dzielnik strumienia do fahra m900 najlepiej nowy jakis zamiennik ,nie ma nic tam na starym napisane jski przeplyw lub cos jest nazwa hengst ta firma robi filtry i tyle na dzien dzisiejszy moze ktos wymienial to ,jeszcze zapytam o tozdzielacz trzy sekcyjny 40l czy zwykly podejdzie bo ciezko kupic oryginalny i jak podlaczyc np z firmy badenpost bulgarski 
    • Przez toobek
      Witam. Mam pytanie do użytkowników kombajnu Fahr M900. Wczoraj kosiłem pszenicę i mam bardzo dużo kawałków słomy w zbiorniku. Wiatr ustawiony na 5 i nic nie dawał. Dolne sito 11 mm górne otwarte 1/3. Co należało by zrobić żeby nie było tyle słomy. To mój pierwszy sezon z kombajnem dlatego takie pytanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
      Dodam jeszcze że na górnych sitach na początku sit bliżej bębna młucącego jest dość dużo słomy. jest pękania między żaluzje. A prawie na całych górnych sitach dużo kłosków które się poblokowały między żaluzjami sita
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj