Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zecio

sprzęgło reczne - robocze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zecio    0

Jest taki problem , jesli zaciagam sprzeglo reczne i wlaczyc tylni wom to nie da rady bo caly czas trzeszczy. Sprzęglo jest juz na maksa zaciagniete raz mi nawet linka strzekila tyle zaciagnalem; i nadal sie nie wlacza. Niewiem co jest przyczyna , prosze o pomoc. :(

Wiadomość z agroFakt.pl

zecio    0

a musze robierac ciagnik na pol albo cos, czy da sie to wymienic bez zadnego problemu? :(

No własnie tez mam podobny problem. Bardzo pracochlonna sprawa?MAm jeszcze taki problem ze nie dam rady wlaczyc WOM. Wajcha na maksa opuszczona i nie wlacza sie.Co to moze byc?

adikpl1    179

A u mnie w Zetorze 7745 jak naciągnę linkę i parę razy użyję sprzęgła to znów muszę naciągać bo nie rozłącza, a już prawie naciągnięte do końca.

zecio    0

hmmm a ja juz w tym roku linke zdazylem urwac B) i chyba teraz w zimie to za rozbieranie sie musze zabrac...

kolego przedtem napisal ze jak wlocze kompresor to wom tez wlocze nie uzywajac sprzegla recznego??jak to jest? B) B)

Miki7211    5

U mnie wymiana traczy w 2 osoby trwała jeden dzien wiec sadze ze jeden dzień można poświęcić by ciągniki był w pełni sprawny B)

zecio    0

Panowie... chodzi mi o to czy musze rozbierac ciagnik zeby te tarcze wymienic

ile wynosi mniej wiecej koszt tarcz??

lukas120    4

jest mozliwe e tych zetorach włączyc WOM pedałem zprzęgła bo jest tam taki włącznik który uruchamia zawór elrktro pneumatyczny i ten podaje powietrze na siłowmik wspomagania włączania WOM tylko właśnie musi być włłąszona sprężarka i wogóle wtedy lżej się zaciąga pięciominutówkę

zecio    0

Próbowałem nie da się przynajmniej u mnie... Będzie wielkie wyzwanie :rolleyes: rozpołowic silnik ;)

romanik99    2

najlepszy do tego byłby wózek do rozpoławiania, albo coś czym byś mógł lekko podwindować silnik i odjechać, może jakiś paleciak albo cuś, i wtedy to sprawnie idzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować