Zaloguj się, aby obserwować  
c1224

Rozdrabniacz słomy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
c1224    0
Napisano (edytowany)

Witam
Temat dotyczy rozdrabniacza słomy firmy Magrotex.
Czy kupowaliście noże do tego rozdrabniacza a jeśli tak to gdzie można je kupić.

Edytowano przez c1224

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez thesykacz
      Witam. Leje mi się z tloka od podnoszenia wyorywacza w kombajnie Bolko. Żeby uszczelnić ten tłok to wymaga większej wiedzy czy w warunkach domowych się to zrobi? 
    • Przez hubertz912
      Hej mam takie pytanie. Czy ten adapter jest kompletny i czy warto to kupić? 

• Przez a7x
      Witam, 
      Poszukuję opinii na temat owego kosza przeładunkowego na WOM. Czy ktoś z Was jest użytkownikiem lub zna osobę, która używa takiej maszyny. Interesuje mnie realna wydajność a moc ciągnika, jakość wykonania, awaryjność itp. Urządzenie jest bardzo przydatne w moim przypadku lecz mam obawy co do wydajności i wygody użytkowania. Na ogłoszeniach znajduję się chyba dwóch producentów z niewielkimi różnicami w wyglądzie i budowie?  Poniżej linki do ogłoszeń.

https://www.olx.pl/oferta/5-do-90-ton-godzine-kosz-przeladunkowy-wmr220-przenosnik-zbozowy-dowoz-CID757-IDELoS7.html#7ac328c113      WMR220
      https://www.olx.pl/oferta/przenosnik-zbozowy-pzp-220-do-wom-kosz-przeladunkowy-dowieziemy-CID757-IDExkFA.html#7ac328c113   PZP220

• Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 

• Przez dziku
      Witam:) Chciałbym sie dowiedziec jak najwięcej o dmuchawach ssąco tłoczących do zboża. Jak sie sprawują czy warto kupowac i jakie są ceny i jaka firma jest najlepsza. Pozdrawiam:)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj