kamil29015

Lely welger 520 rp

Polecane posty

kamil29015    0

Witam kupiłem prasę lely welger pasówkę 520 rp i nie wiem jak dobić ciśnienie zegar pokazuje z 2 cm od dołu bele nie są takie dobite jak powinny być może ktoś mi pomoc

Cześć. Kupiłem taką samą. Moja 2005rok. Na zegarze strzałka ci się delikatnie podnosi? A zgniot masz jak ustawiony? Na sterowniku masz 3 przyciski. U mnie jest e-link. Po prawej stronie jest przycisk u góry biały z czarną kropką albo odwrotnie i jak masz tam ustawione? 

kamil29015    0

Zgniot mam ustawiony na Maxa a wskazówka nic się nie rusz i tam z tyłu jest wkręcone do końca te pokrętło  a panel mam z 2 przyciskami od siatki automatu i sznurka 

A jak nie to spiszemy się na fb czy coś? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wloczykij
      Witam, 
      Od paru dni jestem posiadaczem wymienionej w tytule prasy, mechanicznie sprawna niestety elektryka do lekkich poprawek. Najwiekszym problemem jest podłączenie panelu sterowania, kabel łączący go z kostką wchodzi do tej zaznaczonej na zdjęciu, które jest dołączone do postu.
          U dołu widoczne są też przewodu panelu - kolory biały, zielony, żółty, brązowy. I teraz zaczyna się problem bo z nic nie mam pojęcia w którym miejscu wchodzą w kostce. Mam pytanie - czy ma ktoś może na wierzchu rozebraną kostkę i mógłby zrobić fotkę gdzie te przewody wchodza? Ewentualnie może ma ktoś jakiś schemat serwisowy elektryki? Pinów jest mnóstwo i nie mam pomysłu jak to powinno być podłączone bo z katalogu części wynika, że panel powinien być podłączony właśnie do tej kostki.

• Przez demon17
      Cześć, Pacjent RP435 - prasa goda polecenia lecz wybredna najlepiej wychodzą bele owinięte siatka o szerokości 130cm. Która siatkę z tytułu polecacie? lub jeżeli macie jakieś pozytywne doświadczenia z innymi producentami to dajcie znać.
    • Przez wojur
      Witam. Mam problem z podłączeniem modułu sterującego w Lely Welger Rp445. Prasa trafiła do mnie z wyjętą płytką sterującą. Sporo złączek i sporo gniazd. 
      Uprzejma prośba o fotkę z podłączonymi wtykami.

• Przez tomek0889
      Witam, czy do prasy typu rp235, 245 z podłoga bez noży da się zamontować podłogę z nożami? 
      Chodzi o opuszczana podłogę 
    • Przez koksik654
      Witam mam takie pytanie, zamierzam kupić belarke welger rp 220 master, zastanawiam się czy mój ciagnik da z nią rade jest to MF 699 6 cylindrów 100 km 
      Prasa posiada opuszczana podłogę,17 noży, siatkę, centralne smarowanie.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj