toma242

półbiegi w same dorado 60

Polecane posty

toma242    0

witam, w moim same dorado 60 mam 3 półbiegi niestety momentami traci mi się drugi i trzeci półbieg ale kontrolka się przełącza i jeśli włączę ostatni półbieg to traktor staje, blokują się koła. A czasami działa wszystko normalnie. Nie wie ktoś co to może być za przyczyna?

rozpadnięte łożysko na HML

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez solek01
      Witam!

Poszukuje ciagnika rolniczego na okolo 10 ha, najchetniej cos okolo 60 Km (bo do takiej mocy mam wiekszosc maszyn). Na Allegro natrafilem na takiego SAME_a
      http://moto.allegro.pl/ciagnik-rolniczy-same-explorer-65-najtaniej-konin-i1578670805.html

Pomijaja jego walory zewnetrzne i faktyczny stan techniczny, czy ktos moze ma podobnego i moze cos wiecej napisac odnosnie spalania, awaryjnosci, dostepu i kosztow czesci, oraz wszelkie inne uwagi mile widziane. Ponadto czy ktos wie czy te modele maja szybkie skrzynieoraz rewers!
    • Przez Rolnik13579
      Witam wszystkich problem polega na tym, że mój deutz agrotron 120 z 97r nie chce odpalić normalnie kręci ale nie odpala paliwo jest gdy dam w filtr trochę plaka to zapali i jest wszystko ok ale gdy chce zgśić przekręcam kluczyk wszystko gaśnie A ciągnik za 10 s albo w ogóle co jest przyczyną z góry dziękuję 
    • Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
    • Przez Kajdano
      Witam wszystkich serdecznie, jestem świeżym właścicielem Deutza 3.90 (z białą naklejką nie wiem czym się różni od tego z czarną) ciągnik kupiony od handlarza, a przyjechał z Francji. Trzeba wykonać wiele napraw zaczynając od hydrauliki , hamulców, elektryki wymianie olejów oraz dokupić kilka brakujących części. Mam wielką prośbę czy byście pomogli i coś opisać jak działa i jak powinno działać. Będę go rozbierał i naprawiał więc jak by ktoś był dobroduszny poratować katalogiem z schematami i instrukcjami do tego typu modelu. Pozdrawiam
    • Przez drozd82
      witam,potrzebuje mechanika do agrotrona k120.z woj podlaskiego,moze ktos moze polecic ,pozdrawiam,kontakt priv
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj