News
master21

Prasa Maschio Monster Cut 770

Polecane posty

master21    10
Panowie miał ktoś może taką prasę albo jakiś wasz znajomy? Jak się sprawuje? Nie ma problemu z podawaniem siatki zabijaniem prasy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik_70
      Witam!
      Poszukuje instrukcja Prasy carraro mondial Crp 1200 może ktoś pomoże. Mam problem z wiązaniem bel siatką.
    • Przez Neveragain
      Witam. Stoję przed wyborem nowej prasy. Możecie cos powiedziec o tych dwóch? A może coś innego w podobnych pieniądzach? Do wydania worek pieniędzy (140k netto) i chciałbym nie żałować za 20 lat  jakosciowo v451m dorównuje 590 tkom?
      Pozdrawiam. Dziękuję za pomoc.
    • Przez małoroly2018
      posiadam prasę john deere 590 mam z nią taki problem że nie wyrzuca belek po otwarciu komory, w ubiegłym sezonie próbowałem różnych sposobów ale bez skutku, teraz wyjąłem pasy, myślałem że są może za długie, ale okazało się że są krótsze jak powinny być. Wg katalogu w 590 dłuższe mają mieć 13,475m, a krótsze 13,335 +- 0,012m.
      U mnie dłuższe mają 13,340m a krótsze ok 13,220m, dodam że pasy nie są równe jest +- 4cm, ale to szczegół bo mogę je wyrównać. Tylko teraz pytanie dlaczego wszystkie pasy są ok 15 cm krótsze jak w katalogu, mam jakąś inną prasę czy coś nie tak z katalogiem, czy mogło to mieć wpływ na to że prasa nie wyrzuca belek?
      Co powinienem zrobić? przełożyć te dłuższe pasy(13,340) w miejsce krótszych, a pozostałe 4 dosztukować tak by miały 13,475m, czy wyrównać wszystkie i zrobić 2 pasy na 13,20m a dłuższe na 13,34m .
      Co będzie się działo jak będą wszystkie pasy krótsze o ok 15cm?
      pasy wszystkie po 1 spince, podbieracz wąski 120cm.
      mam nadzieję że dość jasno to napisałem, proszę o pomoc, pozdrawiam.
      czy prasa może nie wyrzucać belek przez to że są wypracowane sprężyny te duże po bokach?, może są już za słabe?
      czy ktoś z was używał spinek do pasów ms na wkręty jak się spisują, nie rozwalą się po 1 sezonie?
    • Przez Sławek146
      Witam , mam w planach kupno prasy do 17 tys , zmiennokomorowa i szeroki podbieracz , i to co oglądałem to vicon lub New Holland by mi odpowiadała , i moje pytanie która lepsza i do której są częsci w miare nie drogie , bo liczę się z tym ze idealnej nie kupię , z góry dzięki za odp pozdrawiam
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Problem taki jak w temacie. Prasa lancuchowa,posiada mechaniczne zamki ale przy dobijaniu beli klapa uchyla się ok 7 cm i przy zwijaniu siana bądź suchej krótkiej słomy gubi material. Nie można porządnie robić beli. Niby jest prosty system regulacji bo z obu stron jest naciąg sprężyn odpowiadający za zgniot/uchylanie komory,ale regulacja w obie strony nic zbytnio nie daje. Wygląda na to że wszystko zależy od tego co się prasuje bo np w trawie nie ma tego problemu. Komora też się uchyla ale materiał jest na tyle wilgotny i że nie wypada tyłem. 
      Może macie jakieś swoje doświadczenia w tym temacie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj