Polecane posty

mati555    0

Witam mam pytanie czy ursus 1224 da sobie radę z brona talerzową zawieszaną 3,5m na glebach średnich i lekkich bez dużych górek waga takiej brony to 1300kg z góry dziękuję za odpowiedź

zabalex    6

Po ścierni będzie ok ale po orce ciężko 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursus_mf
      Witam planuje odnowić ciągnik. Czym najlepiej wyczyścić starą farbę, jak przygotować go do malowania?
    • Przez Heniekii
      Witam 

Jak w temacie ciezko skreca sie na rozgrzanym oleju na zimnym jest prawie ok

Wymienilem pompe orbitrol i uszczelniacze w silowniku chodz byly dobre i dalej jak bylo tak jest

podlanczalem pod zegar pompe pokazuje wiecej niz pisze na pompie a jak podlaczylem pod silownik to pokazuje niewiele niepamietam teraz ile ale cos w okolicach 5-10 dopiero jak kola dojda do konca i dalej sie kreci to 160

w obie strony skreca sie tak samo ciezko i z ta sama liczba obrotow uklad zalalem nowym olejem hl i filtr jest czysty oraz schemat podlanczenia wezy byl sprawdzany i jest wszystko dobrze a skreca sie ciezko
    • Przez Daniel113390
      Witam Mam problem z Ursusem C-385.Słychać zgrzyt ze skrzyni pośredniej oraz przestał działać podnośnik.Nie działa także wałek WOM.Miał kiedyś ktoś coś takiego ? Proszę o pomoc
    • Przez RolnikADŚ
      Witam mam problem z moim ursusem 1044 o tuż dziwnie działa mi sprzęgło. Gdy jest zgaszony co kilka naciśnięć blokuje się w połowie i trzeba popuścić nogę aby go wcisnąć dalej. Gdy jest zapalony i gdy wrzucę bieg czasami jedzie na wciśniętym. Wcześniej wykryłem że cylinderek się zablokował i odblokowałem go. I teraz to się dzieje. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez mnht
      Witam was AF mam pytanie na temat regeneracji pompy wtryskowej w Ursusie C385 .
      Jaki może być koszt regeneracji  pompy wtryskowej w c385 ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj