Polecane posty

GoodRamQ    1

Witam potrzebuje kontaktu z mechanikiem który te fergusony [MF 6180] ma w palcu szczególności hydraulikę. Kontakt telefoniczny lub może być przez forum

plati    21

Wysłałem Ci namiar na priv

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuszt22
      Mam pytanie zamierzam kupić mf 3060 i są tam
      2 rodzaje skrzyni biegów 32x32 i 16x16.Chciałbym się dowiedzieć
      czym się one różnią i jakie są koszty ewentualnych napraw.
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
      Pozdrawiam.
    • Przez emikulska826
      Czy ktoś wie jak nazywa się ta część plastikowa kabiny Massey Ferguson 3095? 

• Przez afro6
      Witam!
      Jest to mój pierwszy post więc jeżeli coś zrobiłem źle lub umieściłem temat nie w tym miejscu to proszę o poprawienie.

Szukałem w inny postach pomocy ale niestety nic nie znalazłem

Wczoraj moim masseyem jeździłem z agregatem ścierniskowym i wszystko ładnie pięknie aż do momentu gdy zablokował mi się podnośnik, podniosłem do góry chcę go opuścić a on nawet nie drgnął w dół, próbowałem opuścić w trybie awaryjnym na guzikach pod kabiną i nadal nic. Sprawdziłem wszystkie kostki, zdjąłem klemę z aku założyłem i nadal nic. EHR pokazuje że niby wszystko działa, strzałka w górę w dół też pokazuje tyle że podnośnik nawet nie drgnie. Myślałem że to pompa ale hydraulika działa ładowacz czołowy normalnie chodzi reszta tez. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez Kulek101
      Witam 
      Jestem nowym użytkownikiem mf 3070 Mam problem a mianowicie mam tylko wspomaganie i żółwia i zakres A. Wiec zmierzyłem Ciśnienie na pompie i wyszło mi na wolnych obrotach 21 bar później zawór  hamulcowym 6 bar i na sprzęgle 3 bary. Chciałbym się dowiedzieć czy pąpa napewno jest do wyrzucenia czy może być to wina czegoś innego. A i dodam ze ciągnik był wyciągnięty z krzaków w irlandi. 
    • Przez Krzysiek7
      Witam mam problem z MF 3095 przy podnoszeniu tura z ciężarem cały drży i jest takie uczucie jakby się rozłączała pompa ( pompa świeżo wymieniona bo było słabe ciśnienie ) czy to może być związane z komputerem pod kabina ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj