News
mister87

Smarowanie bębna John Deere 1450

Polecane posty

mister87    0
Witam mam pytanie do użytkowników tych sprzętów. Czy łożyska na bębnie w John Deere 1450 są smarowne? Czy jest tam jakieś centralne smarowanie czy coś takiego? Bo oglądałem ostatnio takiego i szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnej smarowniczki A ogólnie maszyna mi się podoba ale brak smarowania to mnie trochę martwi jak na 2005 rok produkcji... Sąsiad ma Claasa dominatora z 90 lat i kalamitka na bęben jest a w dużo nowszym Johnie by nie było, przecież to nie bizon super... 🤔 Z góry dziękuję za odp.

zdzichu124    7

John Deere stosuje na bębnie łożyska zamknięte , nie ma tam smarowania. Mój jd 1075 też nie ma smarowniczek na młocarni , łożyska są orginalne co każdego dziwi a ja jadę tym kombajnem już 3 sezon bez smarowania ich i wszystko jest wporzadku. Kosze około 100-150 ha rocznie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateuszagowski
      Witam zastanawiam sie nad kupnem kombajnu marki John deere i interesuje mnie model 9640i wts 2007r  oraz 9640 wts  2004r czy ktos może posiada którys z wymienionych kombajnow i mógłby sie wypowiedziec na ich temat. z tego co słyszałem juz to ten model 9640i jest polepszony od tego 9640 niby te były bardziej awaryjne czy to prawda?
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez lukas1000
      Witam.
      Posiadam kombajn zbożowy John Deere 1166 bardzo fajna maszyna ale od jakiegoś czasu borykam się z problemem, mianowicie jak zapali na zimnym ładnie chodzi silnik zbiera sie na obroty nie dymi ale jest problem by go zgasić. Po zduszeniu na biegu gdy jest ciepły nie odpali jak ostygnie odpali ale dalej go nie zgaszę. W uprzednim sezonie przez gaszenie na biegu urwałem półoś. Nie mam pomysłu co to może być cewka się odzywa na pompie prąd dochodzi.  Jakieś pomysły?
      Pozdrawiam.
    • Przez mikolaj1995
      WItam
      Jestem studentem Mechaniki. 
      Potrzebuje do pracy magisterskiej instrukcje obsługi pełną kombajnu   JD W540W660, T550-670 
      Lub innej serii nie starszej niż 2000 rok. 
      Czy jest ktoś może w posiadaniu takiej instrukcji w formie cyfrowej (np. pdf) i moze mi udostępnić ?  Mój adres mailowy kowalik.mikolaj@gmail.com
      Był bym bardzo wdzięczny

Z góry dziękuje i Pozdrawiam
    • Przez zdzichu124
      Witam , pod koniec ostatniego sezonu zaczął mi pukać kosz sitowy w kombajnie jd 1075 , w punkcie krytycznym kiedy kosz górny i dolny schodzą się w swoją stronę na końcu jeden puka o drugi z jednej strony. Tak jakby Górny kosz obwiesił się lekko z jednej strony. Dodam że puka tylko na max obrotach, jak dam gaz do połowy albo trochę dalej wszystko jest ok, jak dam max obroty zaczyna pukać. Trochę nieprofesjonalnym sposobem pod wieszak górnego kosza z tej obwieszonej strony wstawiłem płaskownik 5mm aby go podnieść i wszystko wróciło do normy i przestało pukać. A więc gdzie Górny kosz mógł się obwiesić ? na gumach czy coś pękło ? macie jakieś sugestie? Dzięki za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj