Polecane posty

Mikuś88    0

Witam mam problem z hydrałliko dałem do mechanika żeby mi założył tura i podłączył go tak jak w zwykłej C360 czyli dał zasilanie do wyjścia od kiprowania a powrót do korka od wlewu i są takie objawy brak wspomagania napędu i podnośnika a po odłączeniu tura wspomaganie słabo działa podnośnik nie ma siły i napęd też nie ma siły a przed założeniem tura wszystko działało bez zażutów . Stan oleju jest  a przednia pompa jest nowa .wie ktoś co mogło się stać

adamo2250    4

Sitko w skrzyni sprawdzić i filtr. Rozdzielacz przy turze jest założony stało ciśnieniowy?

piotreq8111    174

Może być że powrót oleju jest wysoko w skrzyni i olej jak leci to spienia się i masz takie objawy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikuś88    0
Dnia 4.04.2020 o 08:58, piotreq8111 napisał:

Może być że powrót oleju jest wysoko w skrzyni i olej jak leci to spienia się i masz takie objawy.

Witam mam pytanie czy można jakoś odpowietrzyć hydraulikę w John Deere 3130 bo wymieniłem olej i  nic nie działa stan oleju jest sitko czyszone filtr jest nowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba836
      Chce przestawić zaczep bo mam wysunięty na maksa, muszę odkręcić te 4 śruby czy wystarczy nakrętek z tego sworznia?

• Przez Sikorski127
      Witam wszystkich mam taki problem : ramiona szarpią na zimnym oleju i do tego dosyć wolno podnoszą , cieżko chodzi wspomaganie na wolnych obrotach czuć wyraźny opór po dodaniu gazu jest delikatnie lepiej do tego kierownica sama skręca w jedną i w drugą stronę , podczas podnoszenia ramion gdy skręce kierownicą ramiona stają ,przyspieszacz oraz wom działają bardzo dobrze głowna pompa miała mierzone ciśnienie i ma 190 bar, mała pompa hydrauliczna nie była mierzona lecz w zbiorniku nad pompą główną jest caly czas olej , wszystkie filtry wymienione i wyczyszczone wraz z olejem.
      Jeżeli ktoś się orientuje co może byc przyczyną bardzo PROSZE O POMOC
    • Przez seba836
      Nie mogę obniżyć zaczepu a jest na samej górze dźwignia jest zapieczona nie idzie jej podnieść. Nie pomaga ani tawot ani wd40 macie jakiś pomysł 

• Przez Adars69
      John Deere1640 Tylne ramiona podnośnika podnoszą się z prędkością ślimaka przez 2 minuty. Natomiast opadają szybko.
      Silnik hydrauliczny podłączony pod tylne wyjścia praktycznie nie kręci się.
      Nie słychać pracy pompy w skrzyni biegów. Wspomaganie i hamulce pracują prawidłowo.
      Poziom oleju OK
      Filtr wstępny siatkowy w skrzyni czysty
      Filtr główny Nowy
      Filtr siatkowy w pompie tłoczkowej czysty
      Nie słyszę pracy pompy w skrzyni biegów.
      Czy to ona uległa awarii?
      Jak do niej się dostać? czy tą pokrywą od spodu?, czy muszę podnosić kabinę?
    • Przez tjomek
      Panowie w moim John Deere 6300 jak się chwilę rozgrzeje i zwiększ obroty zapala się kontrolka(ta zębata) po dłuższej chwili ten komunikat znika jaki powód? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj