Polecane posty

T0mi    0

Cześć, czy ktoś może wie, co można zrobić z tymi odpadami. Czyli tymi sznurkami, siatkami i foliami od balotów.
Mam tego za dużo i tylko syf na podwórku. Jakiś tam wniosek był w gminie składany, oni powiedzieli, że odbiorą, a do dzisiaj nie widać i nie słychać ich. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

mszk8a    1

U nas Gmina ma odbierać taki towar, tylko samemu trzeba go dostarczyć 100zł/t więc nie odpuszczaj gminie...

wojtal24    512

U nas też mieli odbierać worki po nawozie i big baki i cisza w gminie

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Generał    197

Powinno  się  zwracać  do  sprzedawcy   tak  jak  butelki  po ŚOR

Pandemia  Świńskiej Grypy  2010 rok  - Śpijcie  spokojnie, pracujcie  spokojnie, cieszcie się  wiosną  wszystko jest  pod  kontrolą- mówiła  minister zdrowia  w rządzie PO-PSL Ewa  Kopacz -  180 ofiar  śmiertelnych  świńskiej grypy

Rzecznik rządu M. Kidawa-Błońska zapytana o brakujące 19mld z reformy OFE  2014 rok  - ,,to są na pewno jakieś kwoty  wynikające z pewnych działań,,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam, jak myślicie ile bykow doroslych wejdzie luzem do pomieszczenia 45m2?
    • Przez adamek1942
      Witam panowie doradźcie, jaką wagę kupić dla bydła ?? 
      rozglądać się za używana czy  warto ??       https://www.olx.pl/oferta/waga-elektroniczna-inwentarzowa-do-bydla-trzody-big-bag-palet-3-tony-CID757-IDqHR1b.html#b358dd8b9d
      czy kupić nową  ?? 
      https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-byka-swin-koni-platformowa-1-2-x-2-2-m-5-t-hit-2019-CID757-IDxMX6x.html#b358dd8b9d
      https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-tucznikow-elektroniczna-3-tony-nowa-inwentarzowa-CID757-IDmwKA6.html#b358dd8b9d
      i dorobić do niej ramkę aby nam zwierze nie uciekło czy ma to sens ?????
      tylko tylko co z ta legalizacją jak to się ma przy handlu ??
    • Przez dominik261198
      Witam co myślicie o oborze uwięziowej na ruszcie dla opasów w hali łukowe namiotowej 
    • Przez Gregster
      Cześć, chciałbym usprawnić sobie obowiązki i nie wiem za bardzo jak gdyż moje budynki są starego typu. Mianowicie obecnie wyrzucam obornik taczkami, chciałbym przerobić to sobie w ten sposób aby wypychac go miniładowarka. Ale ze względu na cenę miniładowarek wpadłem na pomysł aby wypychac obornik ciągnikiem jednoosiowym. Jak myślicie czy taki ciągnik jednoosiowy byłby w stanie wypchnac obornik z obory?  Zamieszczam przykładowe zdjęcie takiego ciągnika. Z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam

• Przez Balzak
      mam zamiar kupić dojarkę przewodowo używaną tylko nie wiem na którą sie zdecydować, pomóżcie. czekam na wasze sugestie i opinie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj