Skocz do zawartości
miodu1616

Odchów świń

Polecane posty

miodu1616    0

Witam mam pytanie czy słyszeliście coś o firmie Agroplus czy jakoś tak. Słyszałem że ta firma oferuje rolnikom hodowlę świń na takiej zasadzie iż przywożą do gospodarstwa prosięta i dają paszę oraz opiekę weterynaryjną a gospodarza obchodzi jedynie aby dać im paszę oraz zapewnić ściółkę. Słyszałem że ta firma znajduje się w okolicach Makowa Mazowieckiego.

Famer21    6

I ile chcą za takie usługi jak wszystko oni zapewniają, to się opłaci tak w ogóle? Już był wolał żeby dali jakieś dobry hodowli maciorę, a dziadek sam by wiedział czy jak karmić. Ochronę weterynaryjną samemu można bez problemu zapewnić wystarczy mieć dobre leki (mamy od weterynarza) i tak się hurtem kupi to 300zł i na rok spokój :) Ale sam pomysł, jestem ciekaw ceny....

M4t3usz    30

Mieszkam w Chrzanowie pod Makowem Mazowieckim i mowie Ci ze o tym nie słyszałem :D Zapewne mówisz o agroplus bogate który jest dealerem ciągników marki zetor Lamborghini i same oraz innych maszyn;)

Wiadomość z agroFakt.pl

miodu1616    0

Panowie już wszystkiego się dowiedziałem z nazwą firmy mi się troszkę pomieszało gdyż jest to firma Agri Plus

może jest to opłacalne gdyż dają 2000 zł miesięcznie plus premie przy niskim zużyciu pasz ale trzeba wziąć na jeden rzut minimum 300 świń

A i jeszcze co najważniejsze trzeba mieć chlewnie przystosowaną do wymogów unijnych

lotnik    0

Jeśli mogę coś zasugerować...nic co wygląda na bardzo apetyczne nie musi dobrze smakować, już nie jeden przez podobne układy prawie zbankrutował, czy wiesz ze za upadki ty płacisz? Nie będę nic dodawał ale popytaj tych co już przez to przeszli pozdrawiam

APPACZ1    1

co stosujecie do odrobaczania prosiąt chodzi mi o nazwę środka i sposób podania prosięta takie między 25 a 15 kg

Foster    2

Najlepszy jest prawdopodobnie Dectomax ale jest strasznie drogi i osttanio ciężko go dostać.

Ja odrobaczam nim tylko raz, w wieku ok. 3-4 tyg.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.