Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mrlighter99    0

Cześć mam problem z demontażem łozysk przedniej zwrotnicy w John Deere. W jaki sposóbzdemontować sforzeń zwrotnicy? Czy trzeba demontować zwolnice? Jeśli tak to czy trzeba demontować krzyżak (wolał bym oszczędzić demontażu fabrycznie złożonego elementu) lub da się zdemontować zwolnice z wałkiem z przedniego mostu. Słyszałem coś, że da się ten sforzeń zdemontować ściągaczem, lecz nie mam pojęcia jak miałoby to wyglądać. Głównie chodzi o demontaż elementy 4 (jest to jednolity element ).

1.jpg

Bzyk333    2

Ja wybijalem przecinkiem, a później jak ruszyło łyżkami, potrzeba do tego sporo cierpliwości i dobrych narzędzi 

mrlighter99    0
1 godzinę temu, Bzyk333 napisał:

Ja wybijalem przecinkiem, a później jak ruszyło łyżkami, potrzeba do tego sporo cierpliwości i dobrych narzędzi 

Zdejmowałeś zwolnice przy wymianie tego łożyska ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Na czesci nr 2 z obrazka, są specjalne wcięcia. Zacznij od grubszego srubokreta lub małego przecinaka. Możesz też probować uderzac w bok tak, zeby obracać troche tym sworzniem. I tak jak kolega pisal, troche cierpliwości. Radzilbym tez przy wybijaniu tego sworznia uwarzać na podkładkę, która jest pod nim, ponieważ ma określona grubosc i w razie uszkodzenia musisz nowa wstawic. A zwolnicy nie trzeba demontowac

mrlighter99    0
Napisano (edytowany)
7 minut temu, MarcinJD6910 napisał:

Na czesci nr 2 z obrazka, są specjalne wcięcia. Zacznij od grubszego srubokreta lub małego przecinaka. Możesz też probować uderzac w bok tak, zeby obracać troche tym sworzniem. I tak jak kolega pisal, troche cierpliwości. Radzilbym tez przy wybijaniu tego sworznia uwarzać na podkładkę, która jest pod nim, ponieważ ma określona grubosc i w razie uszkodzenia musisz nowa wstawic. A zwolnicy nie trzeba demontowac

Nie trzeba demontować zwolnicy nawet w przypadku demontażu górnego i dolnego łożyska, czy lepiej najpierw dolne potem górne i czy koło będzie się wystarczająco trzymało czy podnieść przednią oś?

Edytowano przez mrlighter99

Najlepiej kol sobie sciagnac. Dla wlasnej wygody. I rzecz jasna uniesc sobie oś.

Najlepiej kol sobie sciagnac. Dla wlasnej wygody. I rzecz jasna uniesc sobie oś. Najlepiej najpieew jedno, potem drugie wymienić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez venom
      Jak dostać się do pompy wewnętrznej w John Deere 2140, 1981 r. bez przedniego napędu?
    • Przez Daoran23
      Witam otóż mam taki problem wszystko było w porządku do momentu to znaczy palił zimny jak i ciepły ja zgasiłem rozgrzanego chce go zapalic przekręcam kluczyk i nic tylko kontrolki numer 8,9 13,14 sie zapalały a wskaźniki od temp. i paliwa szły na zero jak przy wyłączonym  i nic tylko jakieś cykanie przy bezpiecznikach słychać było pomógł mi akurat gościu który troche lepiej kapuje ode mnie bo to pierwszy taki  ciągnik spróbował na zwarcie i zapalił bez problemu kontrolki żadne sie nie świeciły na polu tak samo go zapaliłem na zware a w domu na kluczyk nic i na zware tylko kręcił i nie odpalał więc stał tak do rana a rano zapalił na kluczyk bez problemu  normalnie cyrk jak przekręce kluczyk to pompke w zbiorniku słychać i przy pompie paliwowej to od odcinania tez cyka prosze o pomoc i wyrozumiałość

• Przez Głośny
      Witam. 
      Mój znajomy ma problem z wałkiem wom a dokładnie to problem polega na tym że nie ma mocy takiej jakiej powinien mieć np. podczepi rozsiewacz nawozu i wałek nie ma sił kręcić wiecie co to może być ???
      wersja 2130  1971rok 
      z turem i przędnim napędem 

• Przez Markos234
      Czy ktoś z Was montował wały od wytrzasaczy firmy JAG ?
      Czy nie ma problemów z pękanieniem itp.?
      Dotyczy to kombajnu JD2266, jak inny kombajn to również prosze o komentarz.

• Przez proximaplus
      Witam wszystkich użytkowników John Deere-ów tych nowych jak i tych którzy mają JD już parę lat.Chciałbym żebyście się podzielili się swoją wiedzą i napisali jak długo wytrzymywają u was akumulatory te od nowości oraz te kolejne,będę bardzo wdzięczny za każdy post i myślę że nie tylko ja ale i inni użytkownicy.Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj