Polecane posty

Magda2202    0

Witam chciałem zapytać czy ktoś może wie co to może być za część  po wyciągnięciu walka że skrzyni leżała w środku urwana 

15821112881687361885729400174689.jpg

gosciu506    87

metalowa czy gumowa? może to przewód od zasilania mikropompki

Wiadomość z agroFakt.pl

przekręt    113

część miernika impulsów

podnośnik działa prawidłowo ?

20171125_1348481.png

• Like 1

przekręt    113
Napisano (edytowany)

oj będzie rozbierania !

tak to wygląda w całościZnalezione obrazy dla zapytania: dźwignia impulsow 385

Edytowano przez przekręt

Magda2202    0

A jak się nazywa ta część bo dzwoniłam żeby kupić i nikt nie wie o co chodzi 

debrzyna    793
Napisano (edytowany)

Dźwignia miernika impulsów 

Radziłbym nie kupować przed rozbebeszeniem mostu bo było co najmniej dwa rozwiązania miernika jeden na sprężynie a drugi na takiej trójkątnej blasze sprężynującej ,takiej jak tu

https://www.olx.pl/oferta/dzwignia-miernika-impulsow-do-zetor-ursus-CID757-IDk99M4.html

Edytowano przez debrzyna

przekręt    113

mechanik powinien wiedzieć, bo bez niego i tak pewnie się nie obędzie  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TraKtorek123
      Witam
      Mam pytanie, otóż stoję przed wyborem siewnika, z którym docelowo miałby pracować john deere 6175m, lecz w niektórych przypadkach, (głównie gdy Johny pracuje z agregatem do uprawy bezorkowej) jego prace musiałby zastąpić ursus 1614. Pytanie brzmi czy sobie poradzi? Czy osiągnie prędkość chociaż te 8 km/h ? Czy ktoś z was pracuje może 1614 z takim sienwikiem, bądź podobnym 4m talerzowy? Producent podaje zapotrzebowanie  na moc 140km.
    • Przez arassso
      Co sadzicie o cięzkich ursusach 4 garowychtypu 385 902 912 itd . ja mam 385 i jestem zdowolony przydałby sie naped ale i bez tego bardzo dobrze sie sprawuje co wy o nich sadzicie??
    • Przez mac1974
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam zamiar zmienić w U912 opony przednie na 11.5/80 - 15 (balonówki rolnicze) z bieżnikiem prowadzącym . Wiąże się to również z wymianą felg. Mam pytanie do osób które posiadają takie koła jak się pracuje w polu. Chodzi mi o prace z agregatem i orkę.
    • Przez Maciekkkk
      Witam padla mi pompa i zawiozlem ja do regeneracji, pompa zrobiona odebrana i wzialem sie za montaz, zalozylem nowe sprzegielko i zalozylem pompe i ciagnik nie chce odpalic, kreci i kreci i nic z tego. Ma ktos jakas rade na to ...
    • Przez VIz
      Proszę o doradzenie jaki siewnik z agregatem byłby odpowiedni do ursusa 1614? Gleby średnie, mozaikowate z przewagą pagórków.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj