Zaloguj się, aby obserwować  
seba836

John deere 6520 radio

Polecane posty

seba836    0

Witam zakupiłem ostatnio ciągnik John deere 6520 2005 r. i od początku nie działa radio posiada on fabryczne radio. Radio w nim się włącza przyciskiem albo może wiecie jak je uruchomić? 

1991gabrys    0

Najlepiej wstaw zdjęcie, może będzie łatwiej skojarzyć. Radio powinno mieć intuicyjną obsługę, czyli przekręcenie gałki od głośności/ wciśnięcie jej/ przycisk z piktogramem jak na pilocie w TV. Jeżeli to nie działa kierowałbym się w sprawdzenie bezpieczników, czy przychodzi napięcie oraz sprawdzenie radia "na stole".

Możliwe też że kluczyk musi być na pierwszej pozycji, żeby radio działało

seba836    0

bezpieczniki raczej spalone nie są a kluczyk na być w lewo?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez azxx12
      witam mam pytanie co moze byc przyczyno świecenia sie kontrolki 8 9 oraz stop oczywiscie mrugajo sie na czerwono stalo sie to przy dluzszej orce czy spotkal sie ktos z takim przypadkiem mruga tez żółta kontrolka akumulatora za wszystkie porady z gory dziekuje doadam ze posiadam john 6600 od kilku dni pozdrawiam

• Przez Dawid2212
      Witam. Od jakiegoś czasu przód ciągnika co 20 sekund się unosi i opuszcza,ktoś miał taki problem? Dodam że nie dawno była wymieniana kość tlsu . . . 
      Pozdrawiam
    • Przez john_deere7430
      Dokładał ktoś gniazdo 7 stykowe iso 11786 , są jakieś schematy jak je podłączyć a gdzie przede wszystkim można zamówić takie gniazdo ??

• Przez seba836
      Witam wie ktoś może gdzie znajdę instrukcję obsługi do John Deera 6520 SE ? 
    • Przez okejas
      Witam.
      Mam Problem z brakiem obrazu na wyswietlaczu, ciągnik na noc zostawiłem na podwórku i przy rannym odpaleniu już wyswietlacz nie wstał czy ktoś coś wie na ten temat co mogłoby być przyczyną takiego stanu rzeczy??
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj