koomar

Agregat uprawowo siewny Amazone

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koomar    1
Witam ma ktoś z forumowiczów agragat Amazone z firmy MATEKS? jakie macie opinie na temat tej firmy? jak się spisuja te maszyny od nich? jak jest wykonany remont tych sprzętów?

koomar    1
Serio nikt nie ma nic do powiedzenia na temat tej firmy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez diwad8900
      poszukuję agregatu do 8tys 2,4m z przednim wałem i tylnymi na docisku jaka firmę byście mi polecili ? koniecznie nowy musi być
    • Przez przybyslawice5211
      Co sądzicie obronach aktywnych breviglieri mek farmer ,jak ktoś posiada jaką ma opinie o maszynach tej firmy 
      Za brone mek farmer 100 2,5 m z packerem i hydropakiem chcą 37 392 zł brutto 
      a za brone mek farmer 120 2,5 m z packerem i hydropakiem chcą 41 820 zł brutto 
      Dodam ze maschio drago dc o tych samych parametrach kosztuje 54 120 zł brutto
       kuhn hrb 252- 60 885 zł brutto
      akpil  tornado 41205 zł brutto 
      bomet orion 31 365 zł brutto 

• Przez pawelsax
      Cześć przymierzam przerobić stary agregat z szerokim zębem na wymiary produkowanych współcześnie z wąskim pod c330. Jeśli ktoś z was posiada taki najlepiej 1.8 bardzo bym był wdzięczny aby rozrysował mi wymiary rozstawu ramion i radlic. Dziękuję.
    • Przez Elektro2015
      Witam posiadam agregat uprawowo siewny z hydropakiem i siewnik Amazone d7 special II i mam hydropak zwężony moim zdaniem maksymalnie i jest nadal za szeroki o około 4cm, we we jedna strona belki z siewnika ledwo łapie i siewnik się przesuwa na lewo i prawo, Mam taki pomysł żeby zwężyć go jeszcze poprzez dodanie podkładek między ramę a uchwyty w hydropaku. Czy to będzie dobry pomysł czy może jest inny jeszcze sposób?
    • Przez Slomek
      Mam problem z ustawieniem tej brony wirnikowej. Na lżejszej ziemi( piasku) sypie mi kopce pomiędzy przejazdami. Piach wydobywa się przed wirnikami oraz przed wałem... Co mogę pokombinować aby uprawiał równo bez kopców. Przy mniejszej prędkości 7-8km/h jest lepiej ale nie tak jak powinno być. Proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj