Polecane posty

boooolek    0
Napisano (edytowany)

Witam dostałem się na młodego rolnika i mam problem z wyborem traktora za 150 tys. I szukam ciągnika o mocy około 100 koni.

Edytowano przez boooolek

wojtal24    509

Za 150tys to dużego wyboru nie masz chyba że masz żeby dolozyc i jakiej mocy

ZETOR TEAM

I co w związku z tym co napisaleś ? Jakich od nas odpowiedzi oczekujesz ?  

1 godzinę temu, wojtal24 napisał:

Za 150tys to dużego wyboru nie masz chyba że masz żeby dolozyc i jakiej mocy

Nie napisał czegokolwiek tylko wypowiedz na poziomie przedszkolaka który informuje że dostał pieniądze i ma problem 🙂  kto wie czego on szuka, może ciągnika o mocy 55 km na wypasie i ma problem bo jest sporo marek do wyboru i nie wie co wybrać, a może złożył wniosek od tak sobie i mało co sie interesuje gospodarką i cenami nowych maszyn i cyk udało sie przyznali 150 ide pojezdzić po dealarach bo przydałby sie ojcu ciągnik 120 km i okazało się że brakuje mi drugie 150 na niego....

• Like 1
  • Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Kupujesz nowy to nie oszczędzaj,  musisz dobrać moc do arealu, i też zależy jakie masz maszyny,  ja kupiłem za mały i teraz żałuję.

Andrz_    37
8 godzin temu, arturwojtowicz napisał:

I co w związku z tym co napisaleś ? Jakich od nas odpowiedzi oczekujesz ?  

Nie napisał czegokolwiek tylko wypowiedz na poziomie przedszkolaka który informuje że dostał pieniądze i ma problem 🙂  kto wie czego on szuka, może ciągnika o mocy 55 km na wypasie i ma problem bo jest sporo marek do wyboru i nie wie co wybrać, a może złożył wniosek od tak sobie i mało co sie interesuje gospodarką i cenami nowych maszyn i cyk udało sie przyznali 150 ide pojezdzić po dealarach bo przydałby sie ojcu ciągnik 120 km i okazało się że brakuje mi drugie 150 na niego....

Pewnie brakuje mu 300  bo to raczej najpierw trzeba wpłacić dopiero Ci z Łuni oddadzo 😁 ale ferie 2020 już kończą  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez ClaasDominator
      Witam .Koledzy potrzebuje rady musze  kupic talerzówke( Agregat scierniskowy) zeby robic ścierniska po żniwach .Tylko pytanko  czy kupic nowa polską  czy używke zachodnią np.  Amazone .  Jakie talerze pełne czy zębate i jaki wał . Zabezpieczenia spręzynowe lub kołkowe . interesuje mnie szerokosć robocza 3 m ciągnik 150 kM Moze ceny znacie .z Gory dziekuje za cenne rady. Pozdrawiam
    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Mam oferte na krukowiaka apollo 1500 phx w takim wyposażeniu : -15m belka składana w X z możliwością niezależnego rozłożenia 1/4 belki -rozwadniacz boczny -myjka zewnętrzna -płuczka zbiornika -eżektor do napełniania -filtry sekcyjne -przyłącze hydrantowe -oświetlenie nocne robocze -błotniki -komputer bravo 180s z hydrauliką -uchwyt do mocowania komputera bravo -dysze rsm Cena jaką proponuje mi dealer to 65 tysięcy netto. I tutaj rodzą mi się dwa pytania: po pierwsze czy cena tego opryskiwacza jest akceptowalna, czy dużo można jeszcze wynegocjować? Po drugie czy w tych pieniądzach znajdę coś lepszego (mówię tu oczywiście o nowych opryskiwaczach) Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam ;)
    • Przez krost
      agregat fortschritt b 231 opinie  zamierzam taki kupić i jak te wałki  z tyłu pracują czy dobrze rozbijają bryły 
    • Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj