Polecane posty

Farmerr37    0

Witam wszystkich chcialbym zapytac jaki polecacie olej do skrzyni biegow oprocz arala bo chcialem wymienic i ktore korki odkrecic w zetorze zeby spuscic olej ,czy jest tez jakis filtr siatkowy ktory trzeba wymienic lub wytrzyscic prosze o porade 

Farmerr37    0

Instrukcje katalog to mam tylko chcialbym zapytac czy wystarczy odkrecic jeden korek np od skrzyni i wszystko zejdzie czy inne tez musze ,a wlewa sie olej tam gdzie jest to pokretlo z miarka z tylu traktora 

Wiadomość z agroFakt.pl

przekręt    110

jak masz instrukcję to dlaczego zadajesz takie proste pytania ? 

przeczytaj ze zrozumieniem (chyba, że to problem), tam jest wszystko dokładnie opisane !

DarekD    68

możesz zalać agrol stou plus 10w40 z Lotosu -dużo tańszy od Arala i dobry pod względem parametrów

nowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Terracan
      Panowie może podpowiecie jaki obciażnik był by nie za duży i nie za mały na tył do proximy 100Cl.Ciagnik co dopiero zakupiłem jest przy nim tur i pomyślałem że jakaś przeciw waga na tył by się przydała tylko nie wiem jaki ciężar był by dobry.500kg?
    • Przez bamberszol
      Jak w temacie. Miał ktoś podobny problem?  Wskaźniki się zawieszają w najmniej oczekiwanym momencie i nie pokazują wtedy aktualnej wartości. Nawet jak odlacze baterie akumulatorów to się utrzymują na tym zawieszonym poziomie. Opadną dopiero po kilku godzinach od wyłączenia stacyjki. Tak się zachowują jakby coś było tam namagnesowane. Rozkręciłem licznik i oba wskaźniki chodzą równo gładko bez żadnych oporów. Co to może być za przyczyna.?

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez kacsio
      Witam chciałbym zastosować akmumulator hydrauliczny na przedni tuz w Zetorku Forterze 140 HSX  . 
      Problem w tym że nie wiem jaki lub kie akumulatory zastosować i jakie ciśnienie powinno przepływać w układzie .
      Ciśnienie 200 bar przy 1 tonie obciążenia. 
    • Przez worth
      Cześć czy ktoś może spotkał się z osobą która robi metalowe błotniki (nadkola) do zetora proxima 6441-8441? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj