Stasiu84

Uszczelki szyby kabiny T-25

Polecane posty

Dontcry    54

Ja takie rzeczy kupuje na lokalnym rynku, akurat jest gosciu co ma takie co potrzebujesz, zawsze dobierze. Moze rozejrzy się na jakims targowisku, a nuż cos trafisz. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hari123
      Witam temat moze i prosty dla co niektorych ale mam problem z sprzeglem w t25 otoz po wcisnieciu sprzegla do konca majac ciagnik na biegu wszystko jest ok, ale po dodaniu gazu ciągnik sam jedzie tak jakby sprzeglo nie było do końca wcisniete. W tym roku podczas remontu wymieniłem na nowe osobiście koło zamachowe, tarcze sprzegłową, docisk, łabki, łożysko w skrócie wszystko co z sprzeglem związane, przejechane mam teraz ok 30mth i dopiero teraz cos jest nie tak, dodam że sprzeglo dzisiaj regulowalem od nowa bez większych efektów, proszę o radę  
    • Przez Arasowsky
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem, który puszcza olej, tym trzpieniem, do którego jest wsunięta wajcha, gdy podnoszę do góry lub na dół.
      Wymiana uszczelniaczy coś pomoże? Czy w środku tam się coś mogło wytrzeć?
    • Przez Mamed16
      Witam, odpalilem wladka t25 i po zgaszeniu go zaciął mi sie gaz, jak go odblokowac ?
    • Przez Mamed16
      Witam, odpalilem wladka t25 i po zgaszeniu go zaciął mi sie gaz, jak go odblokowac ?
    • Przez Gringo1
      Witam chcialem sie poradzic jaki i polecacie wal korbowy do wladka bo czeka mnie wymiana wladek jest z 97 roku raz mial juz wymieniany wal bo sie przytarl to bylo z 7 lat temu i kupilem tanszy jndyjski i teraz pekl ale odpala i chodzi. Widzialem na allegro ruzne jakies azotanowe tyczyn ale cena okolo 1500 czy macie jakies namiary na dobry towar
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj