szymek28032001

Zetor 3320

Polecane posty

Czy ktoś z posiadaczy zetora mostkował światła w taki sposób by świeciły górne halogeny z światłami z tymi w masce, jesli ktoś tak robił prosil bym o poradę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A po co tyle światłów na raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy w 3320 zmienili sposób włączania świateł, ale u mnie w 5245 po takiej przeróbce przełącznik od kierunków poszedł z dymem. Za duże obciążenie. Lepiej wstaw sobie ledy w dach i będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

można wszystko zrobić tylko trzeba dołożyć przekaźnik i trzeba się trochę znać na elektryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście, że można, ale 4 żarówki nie dadzą takiego efektu jak dwa porządne ledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Można, jednak światła dachowe samo oślepiają. Zakładanie tanich świateł led zamiast żarówek o mocy 50W uważam za zupełną kpinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ja wolałem dołożyć dwa halogeny nad obrysówkami. Generalnie czeska instalacja elektryczna jest co najmniej śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

zabiorą ci dowód za to. światła w dachu są jako światła robocze i nie wolno z nich korzystać na drodze , a po za tym jak koledzy wyżej mówili albo wsadzasz led albo przekaźnik bo ci będzie włącznik przepalać lub nawet kabel od niego prowadzący i przy okazji pewnie bezpiecznik ( w najgorszym przypadku skończy się pożarem) polecam ci dołożyć dodatkowy i włącznik 10a ( na styk) lub założyć przekaźnik i powinno hulać 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Dobra bo zaraz będzie dokotorat a pytanie jest proste: w przełączniku świateł dachowych jest dodatkowa para styków która rozłącza obwód świateł przednich. Należy tam wykonać mostek. Tak jednak jak wspomniałem światła te raczej oślepiają i nie pomagają załóż lepiej halogeny na wysokości obrysu kabiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj