Patrykf123

Oszukany na bydle

Polecane posty

soltys48    7673
Dnia 18.01.2020 o 17:45, karol6130 napisał:

Ciekawe czy nie będzie żadnych sankcji w ARiMR. 

Można zgłosić na policję i nr tel, może namierzą. 

Będą jaja jak zgłosi

Dnia 18.01.2020 o 18:22, aderus napisał:

czekaj na urodzenie  nastepnego cielaka na jego miejsce, albo kup cos bez papieru

taa, a tamten gdzieś wypłynie na oryginalnych kwitach

karol6130    471

Innego wyjścia nie ma. 

Jak podają kupcy nr, to też nie wiadomo czy prawdziwy. 

Kto to się znowu zawinął?

RU68    267

Teraz może przedstawić fakty że tak się stało a jak zacznie kręcić a wyjdzie na jaw to co powie że grał w wariata? I wówczas konsekwencje i w weterynarii i w ARMiR

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

Nie rób   żadnych  kombinacji  tylko  powiedz  prawdę  pojedź  do  ARIMR   opowiedz  jak  było  uderz  się  w pierś  że  uwierzyłeś  facetowi  że  wyśle  ci  sms numer  gospodarstwa   a tego  nie  zrobił  i  powiedzą  ci  co  dalej   ale  zapewne  każą  zgłosić  na  Policję  bo  każdy  numer  zakupiony  w  Polsce  jest  zarejestrowany  także  będzie  dobrze.

DANDYS    238

A rejestracji nie pamiętasz może ktoś będzie wiedział kto to

soltys48    7673
12 godzin temu, karol6130 napisał:

Kto to się znowu zawinął?

Taki jeden Marcinek

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Damianzetor7011
      Witam! Mam pytanie. Mieszkam pod łodzią czy któraś mleczarnia weźmie mleko od 2krow? Jeżeli tak to na jakich warunkach?
    • Przez Artek84
      Witam mam zagwostkę i pytam bo kto pyta nie błądzi a mianowicie mam Jałówkę(krzyżówka Matka:MO/HF Ojciec:NRF czyli Norweska czerwona) obecnie ma 19 miesięcy waży ok 500kg jest cielna 2 miesiąc(potwierdzone USG) , jej matka daje do 35l/dzień po ocieleniu i zastanawiam się na jakie ilości mleka mogę liczyć jeśli wszystko się uda ??? Pytam bo zastanawiam się nad jej sprzedażą bo jest bezrożna a dla mnie to wada no jednak wolę Krowy z rogami gdyż łańcuch na rogach daję większą kontrolę.
      Kolejną mam z rogami ale za to jest dużo mniejsza choć młodsza o 3 miesiące ale tej wagi nie osiągnie w podobnym wieku jest Krzyżówką Matka:HF/ZR Ojciec:NRF , obecnie ma 16 miesięcy waży ok.350kg i została zacielona , jej matka daje po ocieleniu ponad 30l/dzień i waży 600-650kg a zastanawiam się czy ona dojdzie do tej wagi bo patrząc na nią mam wątpliwości a jednak wolę żeby krowa miała choć 600kg no najlepiej tak z 700kg  i również na jakie litry mogę liczyć ???
      Sumując to wszytko zastanawiam się czy sprzedać je i kupić Jałówkę która się już będzie cielić z lepszą genetyka lub krowę a może je zostawić ??? Doradźcie bo doświadczenie w tych sprawach to podstawa.
    • Przez Damianzetor7011
      Witam! Mam kilka pytań co do uprawy peluszki na zielonkę. Proszę o dane termin siewu czy mogę posiać po talerzowce, nawożenie areał dla 2 sztuk bydła.
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.

Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj