Polecane posty

igor10246    113

wszystko zależy od późniejszego chowu ja mam wszystko w zagrodach i mi się wydaje że grupowy będzie lepszy jak ma latać a jak przy łańcuchu to pojedyńcze ze względu na to że z wolności przechodzą na łańcuch, u mnie zawsze w zagrodzie po 4 i więcej to na tyle spokojne że wejdę do środka to mnie nie atakują ani nic, i wiadomo że jak po jednym to więcej roboty a w takiej zbiorowej to dajesz od razu dla wszystkich 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam, czy jest możliwość wyciszenia starej dojarki ponieważ strasznie glosno chodzi, nie idzie na uszy wytrzymac
    • Przez Patrykxd
      Witam mam pytanie, jaką najlepiej zrobić drabinę paszową dla opasów, skośną czy z belką karkową? obora wolnostanowiskowa, potrzebuje jakie zastosować grubości rur, profili i grubość ścianek.
    • Przez Rolnik1230
      Witam czy posiada ktoś kombiboksy ?
      Chciałbym wiedziec jak się to sprawóje w oborze wolnostanowikowej przerobionej z uwięziowej
    • Przez piotrc330
      Witam chciałbym przebudować garaż o wymiarach 25x7 na obore uwięzioną dla bydła mlecznego.Co o tym myślicie ?Czy to jest opłacalne .Ile stanowisk sie zmieści.Najbardziej zastanawiam sie czy  jeżeli nie mam planów na ten budynek to musze załatwić czy można bez.Jeśli były wcześniej podobne tematy to z góry przepraszam.
    • Przez dominik261198
      Witam co myślicie o oborze uwięziowej na ruszcie dla opasów w hali łukowe namiotowej 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj