SerMazdamer69

Pług do MTZ 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam jaki polecacie pług  3 obrotowy do MTZ 82 na gleby ciezkie ,orka pod warzywa brałem pod uwagę lemkena tylko nie wiem czy 90 czy 110 

Pawlak5211    2
1 godzinę temu, SerMazdamer69 napisał:

Witam jaki polecacie pług  3 obrotowy do MTZ 82 na gleby ciezkie ,orka pod warzywa brałem pod uwagę lemkena tylko nie wiem czy 90 czy 110 

Skoro ciężkie gleby to opal 110 na rozstawie 35 lub 40 był by idealny ;)

Sharma1910    8

A mam pytanko czy Pronar 82 Tsa da radę z plugiem obrotowym keverland 85 rostawionym na 160cm. Dodam że podnośnik na 3 siłownikach ziemnia przeważnie 4a 4b

Wiadomość z agroFakt.pl

fenhur    0

nowy typ lemkena ma korpusy przymocowane z boku ramy a stary typ ma pod ramą więc sie częściej zapycha ja do mtz mialem gassnera 3x 40 spokojnie dawał rade

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cloos
      Witam! Stoję przed zakupem pługa do ursusa 912(bez napędu). Chciałbym się was poradzić co będzie lepsze czy 3 duże skiby np.( agromasz po3) czy 4 małe np.(akpil mix due). Podkreślam że ma być to NOWY POLSKI pług gdyż na zagraniczny nowy mnie nie stać. Budżet to około 20 tyś. Pługi na zabezpieczeniach odpadają ponieważ nie mam kamieni, zabezpieczenie kołkowe w zupełności wystarczy. Ziemie klasy 3 i 4 teren w większości płaski. Zależy mi przede wszystkim na tym by pług ładnie krył i stosunkowo lekko "szedł".
    • Przez Szron88
      Witam.
       Planuje zakup nowego pługa. Byłaby to moja pierwsza obrotówka. Budżet to około 45tys. W tej cenie chyba tylko polscy producenci wchodzą w grę. Najbardziej podoba mi sie Koja. Jakieś opinie na temat tego producenta? A może coś innego? Proszę o opinie i porady. Ciągnik jaki bedzie z nim współpracował to Case Mx110 gleby lekkie w większosci 5klasa.
    • Przez roobercik
      Witam:) Nie wie ktoś ile może ważyć czteroskibowa obrotka Lemken na ażurach z 94 r. i 140 ramie?? Mam taki do kupienia. Właściciel twierdzi że waży 900 - 1000 kg, ale troszkę mu nie wieżę. Pług ten miałby współpracować z Forterrą 11441 (110 KM). Pozdrawiam:)
    • Przez masa24
      Witam, 
      mam pytanie na temat plugow zagonowych kverneland, nie wiem jaki to model ale to ten bardzo popularny starszy plug
      Mianowicie czy odleglosc korpusu od korpusu rozni sie w zaleznosci czy to 14 czy 16   czy tylko roznia sie odkladniami???   
      jak mozna sprawdzic czy mam 14 czy 16?     znacie odleglosc korpusow od siebie w 14 i 16?
    • Przez Robert312
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem pługa fraugde 5280, w tym temacie chciałbym się was zapytać czy taki pług posiadacie i wiecie jakie są tam numery piersi odkładni, lemiesza oraz nakładki lemiesza. Na tych moich nie da się nic odczytać, stał u sprzedającego 2 lata pod chmurką.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj