Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam szanownych forumowiczów.

Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada lub spotkał się z przyczepą samozbierającą Mirosławiak t085. Interesuje mnie jakość pracy owej maszyny, częste usterki, zapotrzebowanie mocy, jakość kiszonki, szybkość pracy oraz dostępność części zamiennych. 

Dziękuję z góry za udzielone informacje.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mrx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawelmf
      Witam mam problem . Podczas zbierania trawy wystąpil problem podbierak przestaje działać jest trrr i podbierak podskakuje działa z przerwami potrafi na pusto też się zatrzymywać. Co jemy dolega 
    • Przez Ssyfjfjd
      Witam jaką przyczepę samozbierająca kupić do traktora 130 koni mechanicznych? Szukam czegoś w niższym budżecie, chcę zbierać zielonkę u siebie nie po usługach
    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez fiupek3110
      Stoję przed zakupem przyczepy i chciałem zasięgnąć opinii użytkowników takich maszyn. Wady zalety i czy były jakieś awarie przy nowych maszynach?
    • Przez wicek
      Posiadam starszą przyczepe strautmann  ,przy naprawie elementu ramy musiałem odkręcić rurki hydrauliki od zaworu posuwu  /zabezpiecza przed zablokowaniem  materiałem walców/.
      Po naprawie  przy worzeniu kukurydzy posuw nie dał rady  przesunąć  choć węże naprężały się po każdej próbie . Po częściowym rozładunku  dopiero ruszył ,przedtem działało wszystko ok. Co sugerujecie  , jakieś zapowietrzenie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v