Polecane posty

patexd    0

Witam serdecznie mam pytanie do użytkowników forum . Może wie ktoś do czego służy to coś , w katalogu nazwane jest to termostat wydechowy  ? Z tego termostatu wycieka ropa lub olej Pozdrawiam :)

81067033_524969251699944_4618735369725149184_n.jpg

Marecki2922    267

Niedawno był tu podobny temat , poszukaj na forum 

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez semos
      byłem wczoraj oglądać ciągnik SAME Explorer 90, 2012r. Ciągnik miał podobno zwiększoną moc z 90 km podobno na 105 (nie był hamowany wiec nie wiadomo dokładnie ile ma) ale zastanawi mnie to, że po mocnym dodaniu gazu ciągnik fosc mocno dymi. Mam pytanie, bo właściciel nawet nie wie jak to było robione, podobno go nie było wtedy przy tym. Czy w takim ciągniku robi się to komputerem wygrywając inne oprogramowanie czy ,,śrubokrętem" na pompie. Dodam, że ciągnik z słabym wyposażeniem, mechaniczny rewers.
    • Przez gogo500
      mam pytanie znalazem Deutza dx 120 własciciel mówi ze ma popsuty synchranizator chyba w skrzyni Biegów moze ktos wie ile takie cos kosztuje lub jakis reduktor
    • Przez BartekJD2130
      Witam. Mam problem z wyłączeniem wałka WOM. Sprzęgło jazdy działa bez zarzutów natomiast jak patrzę przez to małe okienko pod traktorem to widzę ze łożysko które ma wysprzęglić wałek zapiera w te łapki od jazdy uniemożliwiając wciśnięcie łapek od walka które są głębiej. Można by jakoś wyregulować te łapki by przybliżyły się do dużego łożyska. Przez to okienko widzę tylko na docisku trzy śruby na 13 klucz pomalowane na czerwono, No i pełno śrub na imbus którymi sprzęgło jest przykręcone do koła zamachowego. Uda się się to zrobić jakos przez te okienko czy trzeba rozpołowić? 
      Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
    • Przez Swiatelo
      Mianowicie rewers w moim agrotronie raz działa a raz nie. Np. kiedy jadę do przodu zatrzymam się i daje rewers do tyłu to ciągnik wogóle nie chce jechać. Tak samo dzieje się kiedy przełączam dźwignie rewersu do przodu. Wie ktoś co może być przyczyną? Agrotron 4.90s z 97roku.
    • Przez Suchy777
      Witam, poszukuje tych części ze zdj, ktoś wie może jak się nazywają może jakiś link do strony?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj