luki987654321

Pronar 82A

Polecane posty

Witam mam taki problem ze po włączeniu ogrzewania świecą się kierunki a po wciśnięciu pedału hamulca świeci się światło stopu razem z kierunkami czym to może być spowodowane?

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesiek63zmc    893

Żeby nie zasmiecać podepnę się tutaj czy macie jakieś zdanie na temat opon bez dętkowych w  82a czy nie lepiej wyrzucić dętki założyć odpowiedni zaworek do felgi bo już nie mam siły do detek w których nie ma dziury a powietrze schodzi wymiana co 3 - 4 lata a koszt około200zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez butfinek
      Siema,mam pytanie w sprawie Pronara p5135 agresywnie włącza wałek wom że podczepiona maszyna strzela i nie wiem czy sie gdzieś to reguluje czy problem leży gdzieś głębiej lub każdy tak ma.
    • Przez antek84
      Panowie , gdzie dostać to ustrojstwo oprócz ASO? nie mogę znaleźć z wtyczką z dwom pinami. albo mają z jednym albo z trzema.

• Przez wojteczek
      Witam. Mam problem z hamulcami w pronarze. Kupiłem go jesienią 2019 roku z hamulcami nie nadającymi się do jazdy. Jak tylko dotknąłem hamulca koła odrazu się blokowały. Oddałem go do warsztatu i okazało się że tarcze i bebny były założone nie od tego modelu. Zamontowali wszystko tak jak miało być, nowe bebny tarcze nisko cierne i było ok. Może o 10mth zaczelo mi znowu blokować prawe Koło. Co z tym zrobić?jakie się zablokuje to muszę cofnąć żeby puściło.
    • Przez Arek567
      Witam , posiadam pronara 1025 A2 . I wraz z nim problem wskaźników . Wskaźniki nie działają , działają tylko przez chwilę w wilgotnym powietrzu do pierwszego zgaszenia traktora po ten już nie działają . Chciałbym dowiedzieć się coś bliżej o tym mankamęcie czy można w jakiś sposub to usunąć . Bardzo proszę o pomoc , za podpowiedzi z gury dziękuję .

• Przez Arek567
      Witam , posiadam pronara 1025 A2 . I wraz z nim problem wskaźników . Wskaźniki nie działają , działają tylko przez chwilę w wilgotnym powietrzu do pierwszego zgaszenia traktora po ten już nie działają . Chciałbym dowiedzieć się coś bliżej o tym mankamęcie czy można w jakiś sposub to usunąć . Bardzo proszę o pomoc , za podpowiedzi z gury dziękuję .

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj